Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog szakítás után az ex barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Szakítottam barátnőmmel 5 év után mert összejött mással és már facebookon is fönt van neki hogy kapcsolatban van vele.1 hónapja szakítottunk rá két napra kint volt neki hogy kapcsolatban van mással természetesen.Én rögtön töröltem az összes közös képet facebookról,de neki még mindig fönt van az összes kép.Nem kéne neki leszedni őket úgy hogy már mással van?A másikat nem zavarja?nem is értem.De nem akarok vele semmien kontaktot se sms-t se felhívni.Üzenjek neki valakivel hogy szedje le vagy várjak még magától leszedi őket.Engem rohadtul idegesít hogy fent vannak még nála a közös képek.Mit gondoltok mért vannak fön?nem az lenne a normális hogy szakítunk összejönn mással és a régit nyilván elfelejti és töröl minden vele kapcsolatosat?én ezt tettem úgy hogy nincs senkim neki van és mégse töröltr.

2014. szept. 13. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira bunkó és ostoba az exbarátnőd,hogy még a veled kapcsolatos emlékeket sem hajlandó törölni a nyilvánosság szeme elől,akkor még arra sem méltó,hogy ezen emészd magad.Elég hamar tovább lépett,így nyilván ez a dolog sem zavarja különösebben.Nem érdemli meg,hogy ezzel foglalkozz.
2014. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne a miérten agyalj, már úgyis vége a kapcsolatnak, egyszerűen csak írj rá, hogy szedje le őket, mert így már ez furcsa neked. nem kötelező ezek után tovább beszélgetni, írd, hogy csak ennyit akartál
2014. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem szimplán nem érdekli, hogy milyen képek vannak fenn nála. vagy úgy gondolja, hogy ha majd lesz csomó ideje, akkor nekiül, és letörli. vagy téged akar idegesíteni.


töröld le, tiltsd le, és akkor nem is látod, vagy csak simán unfollow, és nem fogod látni napi szinten, mit csinál.

2014. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!