Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy fiú akibe már ezer éve szerelmes vagyok. Tavaly kiderült, hogy ő is belém. Mimdig is félt velem erről beszélni velem, meg én is vele. A tavalyi év is úgy telt el hogy folyton bámult, meg egyszer beszélni szeretett volna velem erről de mégsem tette. Eljött az idei év. Az idén még jobban bámult, kereste a társaságom, piszkált. Mindenki szerint látszott hogy belém volt esve. De még mindig nem vallottuk be egymásnak, hogy mi a szitu. Tegnap a legjobb barátnőm már megelégelte ezt az egész helyzetet és beszélt vele. Elkezdi neki: Tudom h bele vagy zúgva a barátnőmbe. Erre ő: már késő. Barátnőm: Mi??? Ő: Én nem szeretnék általánosba kapcsolatot. Amúgy a barátnőd kedves lány,aranyos lány, és szeretnék vele sokat beszélgetni úgyan úgy.Aztán megkerdezte h el e akarja mondani a beszélgetésüket bekem? Bnőm: Ő a legjobb barátnőm azt akarod hogy hitegessem? Ő: nem, mondd el neki. És otthagyja. Haza felé menet meg utánnam meg a barinőm után jött és megilyesztett.... Szóval, ha nem akar kapcsolatot, akkor miért jó az neki hogy úgy viselkedik mint aki szeret? Hogyan felejthetném őt el??

2014. szept. 13. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem is kell még általánosban kapcsolat. Értem, hogy tetszik neked, de ráértek még. A fiúk ilyen korban még éretlenek egy igazi kapcsolathoz. Csak barátkozni akar. Vagy csak a barátnődnek mondta ezt. De ha ez neked nehezebbé teszi a felejtést, akkor egy ideig próbáld meg kerülni a társaságát. De előtte beszélj vele erről a dologról.
2014. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!