Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az alacsony, kövér, csúnyácskább lányoknak is nagyon magasak az igényeik ha pasiról van szó?

Figyelt kérdés
Pl múltkor próbáltam az egyik kolléganőt(a fenti három jelző illik rá) elhívni a melóhelyről randizni de kb kinevetett...én 2 m körüli szőke srác vagyok, bár nem túl jóképű, max átlagos, de nem értem, miért nevetett ki...ennyire magasak nekik is az igényeik? ennyire tudnak válogatni?
2014. szept. 13. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet a korkülönbség, hallott szép dolgokat rólad
2014. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak szimplán átlátja a dolgokat. Meg amúgy is, "házi nyúlra nem lövünk"!
2014. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit lát át? Mi ez a duma már megint? Egyenesen beszéljünk már! Szóval az ilyen lányok is elvárják hogy kififejezetten jóképű legyen a pasas? Mert én nagyon ezt érzem.
2014. szept. 13. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert ő olyan amilyennek leírtad, miért kéne minden olyan palinak széttenni a lábát, aki a saját besorolását előbbre teszi? Neki így jó, meg lehet van aki áplogatja...
2014. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azért mert egy ilyen kaliberű nővel így jártál, akkor mindegyik ilyen?! Félreértés ne essék, ezek közül a jelzők közül rám csak az érvényes, hogy lány vagyok, de ettől függetlenül nem szeretem az általánosítást.


Lehet h ismer téged és van olyan tulajdonságod (belső) amitől frászt kap és ezért utasított vissza.


N24

2014. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy mi nem tetszett neki benned, azt nem tudhatom, hogy kinevetett, az bunkóság volt tőle.

Az elvárások terén meg olyan az ember, hogy sokaknak fontos, hogy azért valamennyire vonzódjanak külsőleg a másikhoz és lehet, hogy ő hozzád nem vonzódott.

2014. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, amiért egy csomó pasi itt kérdezi meg, hogy "csúnya" pasi létére miért nem lehet vonzó barátnője, miért csak olyan aki nem felel meg neki.
2014. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Válaszomat egyszerre mondom a kérdezőnek és a "nanemmondod” nevű válaszolónak.

Én is úgy látom a mai lányoknak, nőknek, asszonyoknak túl magas lett a mércéjük. De el is mondom, miért gondolom ezt.

Minden eltorzulás a „SZEX és NEW YORK” (avagy sex in the city) nevű sorozattal kezdődött. Ezt maguk az amerikaiak is elismerték. Aki nem ismerné, azoknak elmondom, hogy ebben a sorozatban négy gazdag barátnő életét követhetjük végig hogy a „kalandjaik” során hogyan ócsárolják, a férfiakat hogyan alázzák őket.

Megjegyezném, hogy a sorozatot be is perelték, amikor sárpejnek gúnyolta ez a négy nő az azokat a férfiakat, akiknek természetes módon van fitymájuk. Érdekes hogy ezt a gúnyt e per ellenére egy másik sorozat ugyanúgy átvette. ( a kés alatt című) és még sorolhatnám a gúnyokat, amit ez a sorozat művelt.

És ez az eszme a szingliség eszméje amit ez a sorozat úgy élet szépen elterjedt kis hazánkban is. Aztán jöttek a szingliség eszméjét éltető újabb és újabb sorozatok. Hisz a „nagytestvér” látá’ hogy a szingliség eszméje jó! (neki hisz a szingli eszmék bizony sok pénzt hoznak ám a konyhára)

De a lényeg az egy teljes generáció nőt fel a „Szex és NEW YORK –on és testvér sorozatain. Bizony emiatt igenis a mai nőknek irreális elvárásaik lettek a mai férfiakkal szemben. A kérdező úgy látja, hogy a csúnyácskább lányok is az izomagyú jó testű hercegre várnak.

Az én esetem is hasonló én nem vagyok szép ember, sőt még mozgássérült is vagyok. Úgy szoktam leírni a helyzetem úgy járok, mint a sorozatbéli dr. House. Azt hiszem, így érhető nem vagyok tolószékes, de akármit is gondolótok az állapotom ellenére modell alkatú barátnőim voltak. Hogy-hogy? Úgy hogy megnyerő a modorom, van humorom és még egy sor jó tulajdonságom. De ma már nem ez a fontos. Csak a külső…

Száz meg száz esetet tudnék mondani. Látva a változást a szingli eszmék elterjedése miatt. De így is hosszúra sikerült válaszom és igazán még bele sem kezdtem.

Egy dolgot tehetünk. Várunk! Azért néha-néha akad nő, aki felismeri ezt az irreális változást és nem által be a férfigyűlölők sorába, sőt maguk is azt mondják, ami ma folyik az sokk.

Tehát kedves kérdező keress tovább és várj türelemmel, míg lecseng ez az őrült eszme. De sajna még most is láttam a sorozatot. Szóval még most is folyik az agymosás…

2014. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de miért próbálkoztál egy olyan lánynál, akit így látsz?

Meg lehet ám érezni.

Én sem mennék el soha randizni olyannal, akinél esély nincs rá, hogy élete szerelme legyek, és engem lásson a legszebb nőnek.

2014. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos csak egy pasas!


Kezdjük ott, hogy soha nem néztem Szex és New York-ot...Nem az én világom sem ez, sem a hasonló sorozatok. Mindig is a bűnügyi sorozatokat néztem/nézem.


A másik, nem adok Neked igazat. Szerintem alapjáraton hülyeség ezt a sorozatokra fogni amit felvázoltál. (Bár valamivel takarózni kell.) Miért bűn az, ha valakinek megvannak az igényei, még ha csak álmodozik is róla?! Ez csak úgy szimplán kialakul a nőkben, ugyan úgy mint a férfiakban is. Ezt nevezik ideállnak. És az ideálok megvoltak a sorozatok előtt is, mint után. Csak ugyebár a '60-as, '70-es, '80-as években nem volt internet, hogy ott sírják ki a bánatukat, mint most...


De mivel te ennyire képben vagy a sorozattal, hogy még azt is tudod hogy mivel gúnyolták a férfiakat, valószínű te is azt nézted.


És csak hogy erősítsem a kivételek táborát (és félreértés ne essék, nem beképzeltségből írom): sokak által szépnek mondott nő vagyok, rendezett külső, megnyerő személyiség - ismétlem, mások szerint - ; udvarlóim is vannak. DE! 7 éves kapcsolatban vagyok, egy mackós alkatú, kopaszodó úriemberrel :) Aki mindennél fontosabb számomra. Ergo: rohadtul nem érdekel a külső, nem érdekel hogy mi folyik a csapból, értem ezalatt a "jó nőnek csak extravagáns pasas jár"...ha megfogott a személyisége máris nyert ügye van! Remélem érthető voltam.


Abban az egyben adok igazat, hogy sokat számít a modor, a humor és a jó BELSŐ tulajdonságok.


Üdv.

2014. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!