Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogy szivatnád meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy szivatnád meg ha kiderülne hogy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

18éves vagyok, komoly kapcsolatot szerettem volna és elvileg a 21 éves 'barátom' is. Pár hete vagyunk együtt, az első egy-két hétben nagyon aranyos volt, aztán hirtelen megváltozott pedig nagyon megszerettem.

Kiderült hogy nincs kivel szexelnie és alkalmasnak talált a feladatra.

Nem szeretném ezt így elmondani neki mert leszarná..de szeretném fenn tartani az érdeklődését, és közben megalázni.


Szeretném ha megbánná és rájönne hogy nem a kis k*rvája vagyok..


2014. szept. 14. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. használd ki. Hagyd hogy ő kényeztessen, de te a szexet még nem akarod. Csak nehogy erőszak legyen belőle.

Ha meg nem adod meg magad úgyis otthagy.

2014. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Megmondanám, hogy voltam nőgyógyásznál, és összeszedtem valami durva betegséget. Megnézném az arcát. :D
2014. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 viktorvarga ***** válasza:
33%
dehát azvagy,egy normális nőt megsem lehet dugni hetekig..szarul keztél be lehet,vagy már ismert és tudta h egy ku rva vagy
2014. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
és szexeltetek is?:D
2014. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg kézenfekvő dolog:ismerkedj,randizz mással.
2014. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha értelmes vagy,akkor otthagyod,és mást keresel.Nem bosszún kéne a fejedet törnöd,mert az nem vezet jóra.
2014. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele..és pont ezaz hogy nrm bírom csak úgy ott hagyni, mert megszerettem és nekem ez ilyenkor nem megy könnyen..próbálom elkerülni meg nem tudomást venni róla de ez fél napig sem megy
2014. szept. 15. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!