Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy ilyen (leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen (leendő szex) kapcsolatból mire számítsak, ha kerek-perec megmondja az alábbiakat?

Figyelt kérdés

A tények:

Ismerkedtünk a neten, összefutottunk már buliban, és volt már megbeszélt találkozónk is. Mindig dicséri a belső értékeim, és sokszor mondja, hogy mennyire hasonlóak vagyunk! A találkozásunk mindkettőnk szerint nagyon jól sikerült, haza is kísért, de nem volt csók.

Később megbeszéltük, hogy ő nem szeretne most kapcsolatot, mert egy előző lányt kell elfelejtenie és rendbe kell tegye a lelki világát, hogy továbbléphessen és nem akar senkitől sem függni. Én azt mondtam, hogy szeretnék folytatást vele. Pár nappal később megbeszéltük, hogy én is csak túlgondoltam a dolgot.


Utána rám írt, a beszélgetésből kikerekedett, hogy szexet azért szeretne.


DE:

Megírta, hogy ha érzelmeket válthat ki, akkor inkább nem érdemes szexbe se belemenni. És hogy ő már ismeri magát, és benne nem fognak érzelmek kialakulni. És hogy régen volt nővel és lehet, hogy kellene egy ilyen a továbblépéshez.


Ezek alapján 1000%, hogy benne nem alakulhatnak ki érzelmek a későbbiekben? Tapasztalatlan vagyok, szóval nem a "szex-tudásom" miatt szeretne belém. Azt tudom, hogy belsőleg nagyon bír, de ennyi.


Ő 30, én 26.


Tippet, tanácsot, tapasztalatot, véleményt szeretnék kérni, hogy mire számíthatok, vagy hogy kellene ehhez a dologhoz hozzáállni?



2014. szept. 15. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha te már eleve úgy indulsz, hogy reménykedsz komolyabb dolgokban is, akkor inkább hagyd. Mivel még érzései vannak a volt barátnője iránt, és egyértelműen megmondta, hogy nem akar mást, nem érdemes belemenned, mert csak fájdalmat okozna.
2014. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Olyan nincs, hogy valaki előre tudja, hogy semmit nem fog érezni valaki iránt, főleg ha szexuális kapcsolat lesz köztük, mivel az ember sose tudhatja hogy mit vált ki belőle a másik.

Az más hogy elhatároz dolgokat, de az érzések, érzelmek annyira kiszámíthatatlanok.....bármi lehetséges.

2014. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

' megbeszéltük, hogy ő nem szeretne most kapcsolatot, mert egy előző lányt kell elfelejtenie és rendbe kell tegye a lelki világát, hogy továbbléphessen és nem akar senkitől sem függni'


És te ebben partner lennél? Dumcsiznál vele és ápolnád a pici lelkét hogy te szegény egy csúnya lány gonosz volt veled, na gyere majd én ápolgatlak?

Neked ebben mi a jó? Ezt elmondanád? Annyi pasi van mint a nyúlsz@r és te kiválasztod a tömegböl a defektest.


Vagy igy még izgalmasabb a viszony..? Igy még annyi fűszer is van benne hogy versenyzel egy fiktik nővel akiről a pali fantáziál?

2014. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte volt, értékeld! Ennyire számíts, ne többre! Itt lehet, idegenektől azt hallod, amit akarsz, de ezek csak felvetések, teóriák, kombinálások. Elmondta, mit akar. Csak akkor menj bele, ha te is akarod ezt! Ha többet képzelsz bele, fájni fog! Igen, van, amikor egy ilyen kapcsolatból több lesz, de nem gyakori. Ne az legyen a kiinduló pont! Azon ráérsz akkor agyalni, ha eljuttok odáig! Jelen helyzet egy kellemes szexkapcsolat, és semmi több!
2014. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem,hogy megéri belemenned ilyesmibe,mert valószínűleg csalódni fogsz.Tudod,mire számíts,ezek után jobb,ha megvéded magad,és keresel magadnak egy olyan embert,aki képes értékelni téged.
2014. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Inkább keres egy másik pasit. Millió van aki nem másról fantazialna még téged dug.
2014. szept. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legutóbbi válasz vagy egy notol jött vagy meg nem volt soha szerelmes az illető... A srácnak olyankor rosz amikor egyedül van mert egyből eszébe jut a szerelme de társaságban is csak óra tud gondolni. Ruhás közben kikapcsolódást az ágy és csak a sec köti le igazán. Amúgy valóban segítene a sracon egy jatszopajti. Ha olyan no vagy akit tudna még az is lehet hogy fog is szeretni de csak ha hidegvérrel viselkedsz végig, és valószínűbb hogy egy utanad következő lány aki nagyobb kihívás lesz a "szerencsés" de az is lehet hogy soha senki nem fogja pótolni az Xét. MERT EGY EMBER
2016. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!