Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! TI a ket csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! TI a ket csaj kozul melyikkel jarnatok inkabb?

Figyelt kérdés

1- Magas, szoke, vekony, mint ovono tanit, ezen kivul csak a szepitkezes erdekli, a vasarlas, a bulizas, a baratnoivel szinte minden alkalommas mas csajokat beszelnek ki. A penzet ruhakra, cipokre, sminkcuccokra, parfumokre kolti. Illetve szinte minden heten tolt fel valami kepet a facebookra.

2- A masik csaj szinten magas, barna, viszont o nem vekony, hanem olyan van, mit fogni rajta tipus. O meg egyetemista, szabadidejeben ritkan jar el bulizni, szeret olvasni, illetve barkacsolni, festegetni. Ritkan tolt fel kepeket a facebookra. O is szivesen jar ruhakat vasarolni, viszont nem tesz fel minden ruhaban, buli elott kepet a facebookra.

Alapjaban mindketto baratsagos.


2014. szept. 16. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 2est választanám!
2014. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 blaupunct válasza:
2 van mit fogni rajta+ahogy leirod kicsit komolyabnak is tűnik
2014. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es
2014. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Froncsi ***** válasza:
91%

Ez hülyeség.

Az első lányról csak negatív dolgokat írtál, a másodikról meg csak pozitívat.

Ez kb leegyszerűsítve ennyi: melyiket választanád a k*rvát, vagy a normális lányt

2014. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó megfogalmazta a lényeget, hogy te már réges régen eldöntötted, hogy az 2.-t fogod választani. És jó döntés, én is őt választanám :)
2014. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4!

Az hulyeseg, amit te irtal! Mindket csajt ismerem, es nem pozitiv meg negativ tulajdonsagok, hanem azokat irtam le, ami valojaban erdekli oket.

Negativ az lett volna, ha odabiggyesztettem volna, hogy az 1. valojaban minden pasival osszefekszik... de nem irtam, mivel eleve nem akartam rosszat irni.

2014. szept. 16. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Az 1-est negatívan festetted le. A férfiakat nem érdekli a szépítkezés... Ha óvoő, akkor pl szeretheti a gyerekeket, erre nem gondoltál? És lehet őt is érdekli más a szépítkezésen kívül... Nem tudhatod. A magánélete meg az ő dolga, ki tudja, mit kompenzál a sminkkel és a pasik váltogatásával. Empátia szót ismered?
2014. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak tudod, kérdező drága, te azt suggallod, hogy az első lány egy szar alak. Úgy állítod be a hobbiját, mintha az rossz lenne. Mindenki arra költi a saját pénzét, amire akarja. Pont. Ő szép akar lenni. Attól sem lesz egy mocskos ribinya, ha szeret szexelni. Ugyanis a szex nem rossz dolog ám, te kis buta. Sőt, igen jó. Nem értem, miért lesz rossz attól, hogy szeret jót kapni és adni. A facebook is csak egy oldal, amihez semmi közöd.


A második lánynál viszont előtérbe helyezted azt, hogy egyetemista, így akartad az első fölé helyezni. De mondok valamit: az egyetemisták között is bőven akad ostoba ember. Lehet, hogy őt is nemsokára leépítik.

Az, hogy nem bulizik, hanem otthon egymagában elvan, szép és jó dolog. De itt kiemelném, hogy megint olyan érzést keltesz, mintha a bulizás mocskos dolog lenne és ő ezáltal a helyi menő csaj, mert nem jár el. Ezen kívül: kit érdekel a facebook? Ki a lófaszt izgat? Szállj már le róla.


Evidens, ki felé döntöd a mércét.

2014. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az 1.-t

Pont ilyet keresek,engem nagyon is érdekel,hogy egy nő tipikus cicababás legyen és vékony ez a kulcs,hogy vékony legyen,adjon magára.Csak a lényeg szeressen szexelni,és legyen bevállalós.

2014. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mindig a szőkék kapják a buta,kényes liba szerepet..a barnák is éppen ugyanúgy lehetnek élettelen barbibabák..

A volt osztálytársnőim közt is a legnagyon hétházi ribi egy hosszú,derékig érő hajú,barna volt..

Aki meg szőke volt az tök normális..

Na nem védeni akarok bárkit is,mert én is barna vagyok,de ez már túlzás.

Most rendes,tisztelettudó lány vagyok,ha befestem holnap a hajam szőkére,akkor már mehetek a sarokra,meg járni a plázákat?!

2014. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!