Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom a tanáromhoz. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a tanáromhoz. Lehet köztünk valami? (volt már valakinek ilyen? ) 18/F

Figyelt kérdés

a tesitanáromhoz vonzódom az utóbbi időben, pár évvel idősebb (talán 24-25 éves) nagyon vékony, de szexi nő :) szerintem nem vagyok közömbös nála, és mostmár ő sem nekem. csak nemtudom bele merjek e menni. valakinek volt már ilyen tanár diák kapcsolata? az leirhatná hogyan történt. adjatok tanácsokat légyszi

előre is köszi :)


2014. szept. 16. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb 16 voltál, a tanár 22, és elméletileg magyar szakos volt.? Hamar telik az idő mi?
2014. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Középiskolámban anno volt ilyen tanár-diák kapcsolat. (Csak ott nagyobb volt a korkül.) Amikor ez kiderült (mert ugyebár jóakarók mindenhol ott vannak) a tanárt kirúgták a csaj meg a legmagasabb fegyelmit kapta azt hiszem. Szerintem ne kockáztasd a tanárnőd állását. Én 24 vagyok és szintén pedagógusnak tanulok, én a nő helyében nem lépnék egy diák felé és ha felém lépnének visszautasítanám.
2014. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akad ilyen. Engem leszopott a gimiben az osztályfőnöknő :) sajos csak egyszer.
2014. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kb mindenki utalja az osztalyombol de nekem nagyon bejön :)) csak hat igen, veszélyes játék.

De szerintem azért suli után csak belefér úgy hogy senki nem tud róla csak mi ketten. Nem? Teljesen privát helyen gondoltam, mondjuk kocsiban, valahol az isten háta mögött.

2014. szept. 16. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!