Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utáljátok a tucatlányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok a tucatlányokat? 17L

Figyelt kérdés
Nem érzem magam annak, de sokan szidjátok itt az ilyen lányokat, és lehet van benne valami. Egyszerűen tetszik ez a stílus, próbálom összegezni. 162 cm magas vagyok, 46 kg. Hosszú, derékig érő barna hajam van, egyenes (nem vasalom) Általában felül tussal kihúzom a szemem, szempillaspirált, és néha pirosítót használok. Szeretem a csőnadrágokat, minden fajtát, sima fekete, fehér vagy kék, de imádom a virágmintát és a cicanadrágokat is szívesen hordok. Van pár dzsekim, bőr, farmer, néha rá szoktam kötni a derekamra, mert szerintem úgy jól néz ki. Szeretem az órákat is,van egy fehér, és egy arany színű, ezeket váltogatom A mellemet nem szoktam sosem kitenni, amúgy sem nagy, push upot pedig nem szeretek hordani. Magassarkút ugyan csak nem szoktam, általában airmaxe (fekete vagy fehér) ill converse van rajtam. Szoknyákat kedvelem, A vonalú, vagy a kicsit simulósabb is bejön, de nem az a nagyon rövid. Nos, nagyjából ennyi amit tudni kell Ha elhaladok pl egy csapat punk vagy rocker mellett egyből kapom a megjegyzéseket, hogy divatbaba, plázacicu, vagy durvábbak... stb. Nekem semmi bajom az ő stílusukkal, sőt kifejezetten tetszik, nagyrészt én is rockot hallgatok. (Nirvana, BFMV, Skillet, Rammsten, és sok más bandát szeretek még, magyar alter együttesek...stb) Nem cigizem, nem iszon, egy barátom volt eddig, akivel most is együtt vagyok. Nem jönnek be a páwák, de nem utálkozom, én mindenkit elfogadok, nincs bajom senkivel, mindenkihez kedveseb állok hozzá. Egyszerűen zavar, hogy egy stílus alapján itélnek meg valakit, holott lehet, hogy közben tök normális. Engem is nagyon sok dolog érdekel, imádom a csillagászatot, a II. világháborút, 3 nyelven beszélek, sokat olvasok, de inkább nem merek szólni semmit, mert úgy is csak a lehurrogást kapom pl az osztályban, így kb hagyom, hogy azt higyjék, hogy hülye vagyok, pedig közben rengetegszer tudnék megcáfolni egy-egy nagyokos osztálytársam állítását.
2014. szept. 16. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%

"A mellemet nem szoktam sosem kitenni"


Idáig olvastam.

2014. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a külsővel, mindenkit azt hord amit akar. Csak a viselkedéssel és az arroganciával, ami a mai tinikben benne van.
2014. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Kislány,holnap suli.Inkább tanulj ,mert rád fér.
2014. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

A társadalom felszínes.

Egy ember amint meglát egy másikat, általánosítja a külső alapján(pl.:páwa, rocker, dagadt, sovány, csúnya, szép), majd elrakja agyának a megfelelő fiókjába. Ez a vélemény akkor változhat, ha megismeri a másikat.

És mindenki ezt csinálja, akár tagadja, akár nem.

2014. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A melleset azért írtam, mert itt is sokat olvason, hogy " mellük-seggük kint lóg", és nem akartam, hogy valaki ebbe is belekössön.
2014. szept. 16. 17:37
 6/29 anonim ***** válasza:
2014. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért kedves hármas, te honnan tudod, hogy mi fér rám,és mi nem? Tavaly egy db négyesem lett, az is énekből.
2014. szept. 16. 17:39
 8/29 anonim ***** válasza:
Miért utálod azokat akik utálják a tucatlányokat?
2014. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy utálom őket? Csak zavar, és nem értem.
2014. szept. 16. 17:42
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ők sem utálják a tucatlányokat, csak nem kedvelik. :D
2014. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!