Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én úgy tartom, hogy amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy tartom, hogy amíg valaki igazán szerelmes a másikba, az ne adja fel, próbálja visszahódítani a szerelmét (ha szakítottak, vagy ha még nem jöttek össze)! Egészséges felfogás ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a másikra egyáltalán nem vagy tekintettel. Ha folyamatosan zaklatod, csak az agyára mész, nem hagyod élni. Ha igazán szereted, nem bántod, és elengeded.
2010. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem minden esetben.Van,amikor nem lehet és nem is érdemes próbálkozni vele,mert csak rosszabb lesz.Persze van olyan eset is,amikor érdemes küzdeni,de van olyan is,hogy majd az idő és a sors eldönti,hogy mi lesz.Sok furcsaságot tud intézni az utóbbi.Én 4 év után jöttem újra össze a volt barátnőmmel.Amikor szakítottunk próbáltam visszaszerezni,de az lett a vége,haragban váltunk el és 4 évig nem is láttuk egymást."ha szereted,elengeded,ha úgy van megírva visszatér hozzád."Szerintem ez így korrekt.Ha meg még nem jöttek össze,akkor nem szabad erőltetni,mert úgy fog kinézni a helyzet,mintha az illető mániákus lenne.
2010. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!