Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól lesz valaki törzsvend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lesz valaki törzsvendég 1 luxusqurvánál? Ha havi 2szer járok hozzá, akkor már törzsvendégnek számítok?

Figyelt kérdés
Remélem értelmes válaszokat kapok :D

2014. szept. 17. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikortól jársz hozzá?
2014. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már régóta jársz, akkor a havi 2x már törzsvendég. Interneten hol található a hölgyike, kiváncsi vagyok rá...
2014. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csabika1971 ***** válasza:
100%

Jól állhatsz anyagilag. Különben miért érdekel, akkor kedvezmény jár?

Amúgy ez szerintem csak a qrván múlik, hogy kit mennyi idő és alkalom után tart törzsvendégnek.

2014. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban (október) kezdtem el járni. hónap elején és közepén voltam. Nem állok olyan jól anyagilag, csak 1szerűen nem járkálok sehová (nincs gyerek, család, barátnő).
2014. szept. 17. 15:52
 5/10 csabika1971 ***** válasza:
100%
Luxus qrvánál 30000-től kezdődik a tarifa. Ha neked van erre havi 60000, akkor igenis jól kereshetsz. Vagy nem luxus qrvához jársz, csak azt hiszed.
2014. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hopp. Akkor nem luxusqurva, mert másfél óra 15ezer. Neten néztem ki őt és felhívtam, megbeszéltünk 1 időpontot és elmentem hozzá. Eddig úgy tudtam, hogy amelyik lány kint áll az út szélén az sima prosti, de amikor házhoz mész vagy esetleg ő jön házhoz az a luxusqurva.
2014. szept. 17. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akihez jársz, az olyan messze van a luxusk*rvától, mint Makó Jeruzsálemtől. Még a 30 ezer forintos nők sem luxusprostik, csak magasabb árfekvésű átlagosak. Az igazi luxusprostik óránként 100-500 ezret keresnek, és nem találod meg őket interneten. Akikről beszélsz, egyszerű lakásban dolgozó átlagos prostituáltak. Attól, hogy nem a Gubacsi úton áll, tiszta és nem nemi beteg, még nem lesz luxus.

Üdv: egy ex-átlagprostituált

2014. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, látom, pont most reagáltál. :) A kérdésedre is válaszolva: az abszolút tőle függ, mikor tekint törzsvendégnek, ha havi 2x fixen jársz, azt szerintem már annak tekinti. De kedvezményt nem fogsz kapni, maximum kiemelt odafigyelést, hogy megtartson. :)
2014. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem várok árkedvezményt, mert nekem amit nyújt 15ezerért MEGÉRI :). Csak arra voltam kíváncsi, hogy mikortól tekint engem törzsvendégnek. A válaszotokban ma is tanultam sok mindent :)
2014. szept. 17. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Havi 2 szerintem törzsvendégnek számít,főleg,ha már kb.fél-egy éve hozzá jársz.Luxusnak nem mondanám,de szerintem fölösleges több pénzt kidobni rá.Ha jól teszi a dolgát,akkor bőven jó ez a lány.Legyen tiszta ápolt,egyedül dolgozzon a lakásban,ne legyen sietős,ne az órát nézze,te is adj meg neki egy minimális tiszteletet,ésa kkor hosszú távon elégedett leszel!
2014. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!