Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? Utazásos történet

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Utazásos történet

Figyelt kérdés
Villamoson utaztam Budapesten, amikor felszállt két srác. Szerintem külföldinek néztek, kissé "egzotikusabb" arcom van, sokszor hallottam már. :D De az egyik mondott valamit a másiknak valószínűleg velem kapcsolatban, mert utána rám néztek mindketten, majd egymásra és ezek után is gyakran néztek felém. Nem tudtam eldönteni, hogy most kibeszélnek, vagy szimpatikusnak találnak. Kicsit zavartnak tűntek, mintha azon gondolkodtak volna, hogy odamerjenek-e jönni, vagy hasonló. Mi a véleményetek?
2014. szept. 17. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is tudod a valaszt, hisz le is irtad. Kicsit szanalmas, hogy utana meg meg butus kislanykent kiirod ide, hogy "jujj ez vajon mit jelenthet?:o"...
2014. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmeztem a viselkedésüket. Nem volt annyira egyértelmű, mert semmi mosoly, vagy valami pozitív jelzés nem volt részükről. Félreérthető volt.
2014. szept. 17. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen g#ci rondát még ők se láttak.
2014. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha így is volt, akkor ez már változott. :D
2014. szept. 17. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
3# :"DDD
2014. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!