Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavató pároknál számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató pároknál számít a magasság?

Figyelt kérdés
158 centis lány vagyok. A szalagavatón engedni fogják, hogy magas sráccal táncoljak, vagy egy alacsony fiúval fognak összepárosítani?

2014. szept. 17. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A szalagavatón te választasz párt magadnak, legalábbis én még életemben nem hallottam arról, hogy valakit rád kényszerítenek... Eddig akárhol voltam (beleértve a sajátomat is), mindenhol mindenki maga választotta a párt - bizonyos keretek között (ez alatt azt értem, hogy sok helyen pl. nem lehet külsőssel táncolni, csak az évfolyamon/sulin belül stb).
2014. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként neked sem érdeked egy nagyon magas fiúval táncolni, mert egyszerűen nem lesz kényelmes, nem fogod felérni őt. Ráadásul akkor valószínűleg kifejezetten magas sarkú cipőben kell lenned, ami megint csak megnehezíti a táncolást. :)
2014. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 170 centi vagyok, a barátom meg 205 és mégis együtt fogunk táncolni. Egyáltalán nem számit :)
2014. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!