Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kaphat meg mindenkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kaphat meg mindenkit?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezeljem ezt a dolgot. A barátom, nem néz ki olyan jól, nem is gazdag és mégis baromi sok nője volt már. És nem csúnya lányok hanem csupa jó nő. Ismerem és kérdeztem már több exét és azt mondták hogy: "olyan aki megérti őket és lelkileg éreznek kötődést hozzá még most is". Kicsit olyan mintha bárkit megkaphatna akit csak akar. Alig pár hete vagyunk együtt és én is ezt érzem vele.

Egy kicsit félek mert ijesztő, hogy ennyire beleszerettem pont mint a többiek. És az a legrosszabb hogy nem tudom hogy csinálja. Szerintetek mi a titka?



2014. szept. 17. 22:05
 1/8 anonim válasza:
Szerintem igazából ûrlény
2014. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megérti a nőket, ezért lelki társuk tud lenni. L
2014. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem tuti nem kapna meg soha!
2014. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem más van a dologban.

Én is tök jól megértem a lányokat, kitalálom a gondolataikat, érzéseiket, könnyedén olvasok bennük érzelmeket tekintve, erre mind csak a polcra tesz lelkiszemetesnek.

2014. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
magas a feromon kibocsájtása
2014. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen pontosan olyan érzés mintha a lelki társam lenne.

De hogy tud egy ember 10 különböző személyiségű nő lelki társa lenni?

2014. szept. 17. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őt, de ez olyan, mintha jól tudna alkalmazkodni mindenkihez, bele tudná dumálni magát mindenkinek a bugyijába. Szerintem olyan nem létezik, hogy ennyi egyforma személyiségű lányt ismert volna meg, akkor viszont talán az lehet, hogy tudja, mit akarnak hallani a nők. Mondjuk ez is érdekes, mert ha meg odafigyelünk valakire, akkor lelki szemetesnek akarnak. Nekem legalábbis soha nem jött össze semmi, pedig tényleg igyekeztem törődni másokkal, esélyt adtam volna még a leginkább önsajnáltató lányoknak is, igyekeztem megmutatni, hogy értékesnek találom őket stb., mégse jött össze semmi. De biztosan én csinálok rosszul valamit.
2014. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na püff..Ez nem igaz azt elárulom.Nálam ugyan ez a helyzet. Keresnek, sőt zaklatnak a lányok, hogy találkozzunk, beszélgessünk. De aztán ahogy a 4. válaszadó is írta, csak addig amíg el nem sírják a bánatukat, fel nem vidítom őket, és már mennek is a másik srác karjaiba (legtöbbször pont annak a karjai közé, aki megbántotta őket és aki miatt nekem sírt) Szóval ez csak a látszat. De a tapasztalat mást mutat. És a 4. esnek megy zöld, mert nagyon rátapintottál a valóságra :)
2014. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!