Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek még mindig így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek még mindig így?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja megismertem egy finn fiút egy fesztiválon, együtt voltunk az egész fesztivál alatt (de nem volt feküdtünk le) annak ellenére, hogy második nap ő bejelentette, hogy neki van barátnője, bár a kapcsolatuk eléggé megromlott. Szóval ezek után én ott akartam hagyni, de ő nem hagyta, utánam szaladt és végül együtt töltöttük az egész fesztivált, bár nem feküdtünk le egymással. Miután hazament, facebookon beszélünk, de nem esett eddig így szó róla, hogy a barátnője még megvan-e vagy mi volt köztünk? Szerintetek rákérdezzek? Vagy hogy ő egyáltalán szeretne-e még találkozni velem? Én azóta csak rá gondolok, nem tudnék más pasival randizni se...

2014. szept. 17. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá szerintem! Aztán még kicsit várj, beszélgess vele tovább, majd idő múltával kérdezz rá megint! Aztán ha még mindig meglesz neki, hagyd a fenébe, mert ha annyira megromlott a kapcsolat, miért nem hagyja ott? Ha még mindig együtt lesznek csak hülyít téged! :/
2014. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!