Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok melyiket valasztanatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
melyik jon be nektek jobban? Egy fiu aki vekony vagy olyan fiu aki macisabb test alkatu? ha lehet azt is ird le h miert igen es miert nem+kort

2014. szept. 17. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

macisabb.pláne ha kopasz is.a zsánerem..

biztonságot ad,hogy nem egy nyeszlett anyatajes gyerek van mellettem.nemmellesleg jó odabújni az ilyen FÉRFIHOZ!

19/l

2014. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod :)
2014. szept. 17. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a macisabb, a mostani barátom is ilyen. Mondjuk fontos, hogy milyen a természete, szóval ha a vékonyabb rendes srác, a macis meg nem, akkor vékonyabbat választanám.

Nyilván az arc és az ápoltság sokat nyom a latban.

2014. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom te is macis vagy.első voltam
2014. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem :/
2014. szept. 17. 23:25
 6/8 A kérdező kommentje:
de az leszek :D
2014. szept. 17. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
en is a macisabbra szavazok :)
2014. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
számomra mindegy ha megfog benne valami :) az arc fontosabb
2014. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!