Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire néznétek más szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznétek más szemmel egy fiúra/pasira ha kiderülne róla egy elég komoly dolog (lent)?

Figyelt kérdés

Az apja háromszor volt börtönben bizonyosabb ideig, és nincs meg neki a 8 általánosa se.

(Nem igen tartják a kapcsolatot)


Foglalkoznátok ezzel a ténnyel ?

Nagy mértékben más mint az apja, bár mondják az alma nem esik messze a fájától itt elég messze esett. Azért gond lenne nálatok ez ?


2014. szept. 17. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a pasi érdekel, nem az apja. L
2014. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha valakit szeretsz, akkor vele foglalkozol. nekem is van ismerosom akinak az apja bortonben ult, de a gyerek teljesen mas kategoria. sot volt olyan ismerosom aki ult is sitten es semmi gond nem volt vele. am meg a sracot kell szeretned, nem az apjat. ha jol kijottok miert lenne ez baj? :)
2014. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányokat te érdekled, nem az apád. F
2014. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg más, mint az apja, akkor nem lenne gond. Nem tehet arról senki, milyen szülei vannak.
2014. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem előny, de ő nem az apja. Az embereket saját maguk alapján ítélem meg nem a rokonaik, barátaik stb. alapján.
2014. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ha így lenne, hisz a fiát ismertem meg, szerettem belé, nem az apja múltjába, amúgy is úgy tartom a múlt az már elmúlt, a jelen a lényeg/fontos.


Párommal mikor összejöttem, idővel mesélt, persze nem ilyen jelegűt az apjáról. Meghallgattam és elfogadtam, amúgy nagyon jó ember az apja.


Szóval, ha ettől tartasz, ne tedd, ha az, akivel összejössz elég érett, akkor el tudja fogadni, és téged lát, nem az apukád és múltját.

2014. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne ezzel indíts a csajoknál, de amúgy nem számít!
2014. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!