Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el egy lányt, amikor tudom, hogy nem is hozzám való?

Figyelt kérdés

Nem jártunk sose, érdekes, hogy pont azért nem kezdtem vele, mert kicsit éretlen. Aztán változtak a dolgok, és kikezdtem vele, kétszer is elküldött. De sajnos, a jóbarátság megmaradt, nem távolodott el, sőt.


Aggyal tudom, hogy nem is szabad, nem hozzám való. Azt hittem, változott, de NEM. Ugyanolyan éretlen, kislány mint amikor megismertem. Buliban úgy jelent meg, olyan rövid szoknyában, hogy bárki szemügyre vehette a p...náját, és nem 18 hanem 28 éves!!!


De a szivemmel nem tudom elengedni. Egész nap rágondolok, meg arra, hogy meggondolja magát. A mosolyára, ahogy öltözködik, ahogy táncol... ez a dolgok 50%-ka.

A másik 50% a nőkkel történt általános rossz tapasztalat... társkeresők? Persze, 40-ből 1 válasz. Volt, akire 4 hónapot kellett várni egy randira, aztán tessék, azt várta volna el, hogy bevalljam mi van, és mivel nem történt meg, jól eldobott... egyszerűen lehetetlen megközeliteni a normális nőket!!! Igy érzem... őt meg meglehetett... mert aranyos, közvetlen


úgy érzem nem lesz még egy ilyen :( igazából a 3. nő az életemben, akivel komolyan el tudom képzelni a dolgokat...


2014. szept. 18. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki mondta, h nem hozzád való?

A gyerekes viselkedés lehet egyes helyzetekben pozitívum is...

2014. szept. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én komolyabb, érettebb nőt szeretnék.

Ha együtt járnánk, én bizony "kislányom, most kapsz két pofontot, aztán elrakod azt a szoknyát, és veszel egy farmert" mondtam volna... az ilyen szerkókat otthonra, kettesbe!

2014. szept. 18. 01:28
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

szóval nagyon tetszik egy lány, de egyszer szar szoknyát vett fel, ezért inkább nem... de szerintem te ezt jobban tudod... döntsd el, h mit szeretnél, mérlegelj, járj el társaságokba, ismerkedj... esetleg mondd meg az illetőnek a véleményed, hátha rájön, h igazad van...

bár én fiatalabb vagyok nálad, úgyhogy tapasztalaton alapuló tanáccsal nem igazán szolgálhatok...

2014. szept. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem értetted meg. Ő már kétszer visszautasitott, ezért kellene hanyagolnom...
2014. szept. 18. 01:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még talán a legegyszerűbb helyzet, a leírtak alapján tetszik külsőre, és ennyi. Keress egy másikat, aki így, vagy jobban néz ki, nem kell ezt túlbonyolítani.
2014. szept. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elfogod felejteni ha nem beszélgetsz vele, ha 2x visszautasított akkor még mire vársz? Arra hogy harmadszorra is megtegye?

Lépj tovább...

Ez a szoknyás dolog női szemmel elég gáz lehetett..biztos nagyon erkölcsös lány..

Persze kívülállóként könnyű okoskodni..

2014. szept. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!