Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex kozbe benyitott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kozbe benyitott az annya, most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este szexkozbe ranknyitott a baratnom anya, az annya tudtta hogy mar szeretkezunk csak az apja nem. Es tegnap az annya elegge kiborul es nyitva hanya az ajtot nem ment ki egybol kb 15,20mp toltott a szobaba majd azt mondta hangosan uriste...... most mit csinaljak csinaljak ugy mintha semmi nem tortent volna? Vagy beszeljek vele? Ha igen, mit mondjak neki? Szerintem az apja is hallota.
2014. szept. 18. 02:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

De jó nagy paraszt az anyja.


Te meg megtanulhatnál helyesen írni.

2014. szept. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs ekezet a telon ;)
2014. szept. 18. 03:58
 3/11 anonim válasza:
85%
Az lehet, hogy nincs ékezet, de pl. pontos "j" biztos van... ;)
2014. szept. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit csinálnál, legközelebb zárjátok be az ajtót, vagy ne szexeljetek, ha nem vagytok egyedül. Az anyja meg tanuljon meg kopogni.


Ami azt illeti "telón" is van ékezet, meddig tartana letölteni egy nyelvi csomagot? Különösen nem érdekel, ha valaki ékezetek nélkül ír, de az ilyen kifogásoktól a falnak megyek. ;)

2014. szept. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az a baj hogy a szülők nem kopognak onnantól kezdve h a saját házukban vannak. Én így tapasztaltam. A sex meg nem olyan dolog amit mindig előre kell feljegyezni a naptárba.


Bocsi: Szerintem a bnőd anyja 1 nagy fogyatékos. Engem idegesítenek az ilyen cselekedetek

2014. szept. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

nemcsak ékezet hiányzik a telón de betűk is meg felvserélődtek a szavakban a betûk is.

na mindegy

amugy dugjatok máshol

lehet vmit rosszul csináltatok azért mondta h uristen :-o

nálunk 69 es hejzetben nyitott be anyos és csak bámult vagy 6-10 mp aztán szó nélkül kiment

mondjuk igy még nem gáz

de ha beszolt volna biztos visszapofázok neki

2014. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt elolvasni is nehez volt a helyesiras miatt...
2014. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem ez vmi külföldi orvostanonc lehet mert a ragokat se jól irta meg a szavakból is hiányoznak betűk,

és lehet az anyja azért háborodott fel mert egy nig gerelkef élt a lánya aki nem tud helyesen irni :-P :-)

még pákót is jobban megértjük :-o :-P :-D :'( :-)

2014. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy a legtöbb orvostanonc német meg norvég, n!gger alig van.


Visszatérve: tolj be egy poént, oldd a feszkót, vagy ilyesmi. Semmiképp se szégyenkezz. De ugye kvrvára nem tudjuk a körülményeket, tehát sem azt, hogy ezt egy mélykatolikus családban vagy egy nappaliban kefélő családnál csináltad-e.

2014. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha az öreglány volt a paraszt egyértelműen, akkor a következőt tedd : ha alkalmad adódik rá és kettesben vagytok, akkor ülj le vele a konyhaasztalnál, fogd meg gyengéden a kezét és nézz mélyen a szemébe, majd ezt mondd : "Mama, a múltkori leskelődésért most kirántom a húst és megcsapkodom azt a lepcses pofád HÚGYOS fasszal !!!"

Ettől frankón tátva marad majd a szája. :D Ha jó bőr az öreglány, akkor a pillanatot kihasználva egy-kettő betámadhatsz a fogai közé. :D Ha meg időközben a férje megjelenik, jó esetben csak szív alakú vaslapáttal fog agyonverni. XD

2014. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!