Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzéketlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen érzéketlen?

Figyelt kérdés
2 éve megismerkedtem egy fiatal csajjal. Teljesen belezugtam pedig nem is jártunk még találkozni se találkoztunk. Üldözom és ő utál. Mondva csinált dolgokkal, ő is tudja hogy nincs igaza de ennek ellenére nem enged közelebb magához.
2014. szept. 18. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:

"Üldözom és ő utál"


Miért üldözöd??

Hagyd békén

2014. szept. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket hagyni kell a p i c s á b a.

Majd előbb utóbb csak észreveszi magát..

2014. szept. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne keresd, ha ő is hasonló képpen érez és csak az elérhetetlent akarja játszani majd észbe kap, és talán megkeres.
2014. szept. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha utál akkor miért erőlteted?Egyébként ne csodálkozz ha utál.Én is utálnám ha valaki állandóan nyomulna,ráadásul egy olyan valaki aki nem kell nekem.A te esetedben is ez lehet a gond.Szerintem ideje lenne ha békén hagynád a csajt.Mert nem kellesz neki.
2014. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyu fordított szpihologia az mindenkinél beválik játszd az elérhetetlent te.

Ha mégsem jön be akkor viszont tud meg milyen pasik jönnek be neki és mutasd meg neki hogy benned meg leli.

Amúgy hány éves vagy?

Csak érdekel hány évesig romantikusok a pasik.

2014. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!