Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom van? 14/F

Figyelt kérdés
Ezt már nem tudom mire ráfogni. Akinek ezt elmondtam, (1 ismerősöm) az azt mondta erre, hogy szerinte szerelmes akarok lenni. mindegy egyes nap csak azon gondolkozom, hogy jó lenne, ha lenne egy lány, akivel beszélgethetnék, akire vigyázhatnék, és akit őszintén szerethetnék, és ő is viszonozná, de ilyen egyszerűen nincs! Tegnap este azt álmodtam, hogy ülök az ágyamon, és odajön hozzám egy hosszú barna hajú lány, megfogja a kezem, és megcsókol. nem igaz he. néha szokott lenni olyan, hogy csak úgy rossz kedvem lesz, és elkezdek könnyezni, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mért... komolyan mondom, hogy ez valami rohadtul szar érzés. nem tudom felfogni ezt az egészet......
2014. szept. 18. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
magányos vagy, szerezz magadnak barátnőt
2014. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát más is van így. Pl. én is bár még nem jutottam el a sírás határáig de megmondom hogy ezen felesleges rágódnod mert ha jön valaki akkor jön ha nem , nem aztán kész. Fiatal vagy még , aztán nem baj ha soká kell várnod , többet ér egy igazi mint sok tucat aki nem való neked. A másik , ha mindig így búslakodsz , elmegy az egész napod ahelyett hogy élveznéd amid van most.
2014. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is volt, szerintem többé vagy kevésbé, de ezen a legtöbb ember egyszer keresztül megy. Ismerősödnek igaza van. Vágysz rá, hogy legyen valakid, anélkül, hogy lenne egy konkrét "kiszemelt". Csinálj dolgokat, próbáld meg mással lekötni magad, légy elfoglalt. Aztán szép lassan gyengülni fog az érzés, illetve lehet, hogy találsz is valakit.
2014. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom a valaszokat. Megprobalom lekotni magam. Csak nem olyan egyszeru baratnot szerezni foleg olyat amilyen illik is hozzam...... eddig egyszer voltam szerelmes, de abban is csalodtam.. koszonom a valaszokat.
2014. szept. 19. 06:42
 5/9 anonim válasza:
ez aranyos :)) szívesen beszélgetnék veled ha te is szeretnéd.. hátha tudok segíteni vagy tanácsot adni stb. :) hogyha tényleg igaz amit leírtál és életben is ilyen szoktál lenni biztos lesz barátnőd :)
2014. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válszt
2014. szept. 30. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább meg az iskolával kellene foglalkoznod, nem azzal hogy barátnőt találj magadnak!
2019. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hova tart ez a világ :( komolyan már ez a legnagyobb bajuk a ami 14 éveseknek? Majd ha felnőtteket vissza gondolva erre elég viccesnek fogjátok találni. Amúgy a tini párkapcsolati kategória lentebb van.
2019. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már 19 éves, mert 2014-es a kérdés.


Azóta gondolom lett barátnőd.

2019. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!