Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondhatom az egyik barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom az egyik barátnőmnek, hogy egy országos nagy kva?

Figyelt kérdés

vagy sértődés lenne?

az a baj, hogy marhára unom hallgatni azt, hogy jaj az ex pasijával nem tudja mi van mert nála aludt mégis, közben amúgy van barátja és van egy harmadik srác, aki néha szintén nála alszik. Marhára elegem van abból, hogy folyton ezt hallgatom, miközben nekem meg soha nem volt párom, pedig ha lenne, odafigyelnék rá, tisztelném, nem csalnám meg soha, egyszerűen egyenes lennék vele. Ő meg egyszerre hárommal kavar és mindig csak sír...tényleg ez már sok, nem értem, miért barátkozom vele :/


2014. szept. 18. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2014. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon parázol szólj nekem és elmondom én.
2014. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sértődés lenne, az tuti... nem tudom hogy kéne kezelni ezt, csak arra tudok gondolni, hogy akinek ennyi önértékelése nincs, meg lelkiismerete, annak egy péklapátnyi oltás is kevés lenne.
2014. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
én elmondtam a barátnőmnek, hogy egy óriási r*banc, de nem sértődött meg. lehet belátta, hogy igazam van. szerintem próbáld meg te is. mit veszíthetsz?
2014. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
de ne így, csak szépen közöld vele hogy ha valami nem jó akkro változtatni/változni kéne nem lelki szemetesládának használni másokat a saját b4lf4szságunk miatt...
2014. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 RRR ***** válasza:
0%
a címét nem lehetne?:DDDD
2014. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha azt nézed, ő is folyton megbánt azzal, hogy csak panaszkodik... ha fáj neki az igazság, akkor így járt.
2014. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
persze,érezd át,ne kíméld meg,nem szorul rá...darr az arcába.
2014. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ehh nem vagyok ilyen darr az arcába kegyetlenül :( majd valahogy elmondom neki...
2014. szept. 18. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Országosan azért nem az... De ribizlicskebogyó :).
2014. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!