Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak mi tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mi tetszik az olyan lanyokon aki olyan vekony hogy se melle se feneke nincs?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

7-es válaszoló amit irt az tetszett..és egyetértek..Az én barátom is imádja,hogy olyan kis törékeny porcelánbaba vagyok mellette,és ez izgatja igazán..:)


Nem mindig a gömbölydedeknek áll a világ..ez van.

2014. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Olyan nincs, hogy nincs feneke... Már csak azért is, mert nem tudna leülni. Amúgy gondolom, arra értetted, hogy nem Nagy neki. én PL azt szeretem, ha nem nagy, de szépen ki van sportolva, jó keményre. Ami "szakavatott" szemeknek látszik messziről is. Lehet egy "melletlen" csajnak is ilyen, sőt, aki karban tartja magát, általában szép izmos és kicsik a mellei.Mondjuk az szerintem értékesebb és izgatóbb, mint az a puding testű, aki tartatlan, és 5 perc alatt bármitől kifullad de nagy a feneke és a mellei.Nem mellesleg puhák is ezek neki...
2014. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
A 7-es és a 12-es válaszoló mindent leírt amit én gondolok erről a témáról! :) egyet értek Velük.
2014. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
7. és 12. válaszoló aranyigazságot írt le. Köszönöm!
2014. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert a vékony tetszik. Kicsi mellekkel és kicsi fenékkel. Nem mindenkinek a nagy fenék és mell az ideálja....
2014. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Mert vékony csajok mellett vastagabbnak tűnik a pecsük
2014. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Arca, hasa, keze, lába?
2015. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És mi tetszhet az olyan lányokon, akik dagadtak, vastag oszlopok, de arányosan nézve se mellük, se fenekük? A legtöbb dagadt ilyen. Nem mindegyik homokóra
2015. jan. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!