Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hív cuncinak a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív cuncinak a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mikor meghallottam,ezt a szót a szájából egyből a "punci" szó jutott eszembe.Tetszik a lány és hát szeretem is őt.Lassan 4 hónapja leszünk együtt,viszont idáig még nem becézett így.Titeket is szokott így becézni a barátnőtök?

2014. szept. 18. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a barátom hívott így :D nincs ezzel semmi baj :)
2014. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Tetszik a lány" még jó hogy tetszik a b.nőd basszus xD:D
2014. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor azt kell mondani: "Cun-Cun"
2014. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy azt,hogy cum-cum ;)
2014. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ha tartasz magadnál valami diót vagy mogyit ilyen helyzetekre akkor gyorsan vedd elő és eszegesd. a Diót ajánlott előre kicsit megtörni. de én már diót dióval is meg tudok roppantani
2014. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én "jellemzésként" szoktam csillogó szemekkel a baratomnak mondani, hogy "jaj de (kis) cunci vagy" ez dicséret tőlem... Mint az aranyos vagy a cuki :DD
2014. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Omen est nomen.
2014. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!