Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Hogyan tudnam eleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Hogyan tudnam eleg gyorsan kigyurni magamat? Igy nem lesz senkim!

Figyelt kérdés
Foleg mellizom kellene es kicsit hangsulyosabb bicepsz,a tobbi nem para!!Magas vagyok,a vallam k**va szeles es izmos,de mellizmom nulla es lehetne nagyobb bicepszem.Sajnos igy eszre sem vesznek a lanyok,nem lesz senkim...az egyetlen megoldas,hogy kigyurom magam.Testepites kategoriaba mar irtam,de ugyanazt szajkozzak,edzesterv+etrend.Rendben van mindig,rendesen edzek,bedurran az izom,szokott lenni neha izomlaz,napi fel kg hus meg van,sot tobb.De semmi,mellizmom alig erzem gyakorlatok kozben,mintha a vallam elnyomna,mert az mar brutalis...
2014. szept. 19. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fegyenc edzés.
2014. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most megyek sírni.
2014. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Figyu elég sok homár űzi a testépítést de már ne égess le minket. Válasz valami neked valót például járj el balett órákra.
2014. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egyik haverom nem jar kondiba,csak fekvozik neha,megis komoly mellizma van..igaz valla semmi,megis jobban jart,van egy szep baratnoje,aki megmondta nem szereti ha egy fiu magas es szeles vallu
2014. szept. 19. 16:41
 5/13 anonim ***** válasza:
gogole mellre edzés ! ha gyursz tudnod kéne hogy senki se lesz 2 nap alatt izmos azok évek kellene ha csak nem koxolsz
2014. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
eleg regota csinalom mar...de mas hogy lesz izmos a semmitol?lehet kokszolnom kellene...
2014. szept. 19. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Te tényleg hülye vagy... a normális lányok nem a mellizmod miatt fognak veled beszélni -_-
2014. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mi a f**sz az hogy normalis akkor en meg nem talalkoztam normalissal mert mind a kulsot nezi,ez evidens
2014. szept. 19. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:

én is egy éve eddzek széles a vállam van valamennyi mell izmom is karom meg szar :'/


nők miatt kezdtem el,de szinte ugyanott vagyok mint tavaly :'/


inkább szerezz pénzt és tuti lesz nőd..vagy koksz (én is ezen gondolkozok),de kockázatos...

2014. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

lődd magad szteroidokkal és legyél tőle impotens...oszt hamar fel leszel fújva...

Istenem....Ha nem csak a plázacicák körében válogatnál (mert nekik fontos a külső, autó stb) akkor találnál normális lányt akit nem érdekel a külső...


N24

2014. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!