Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy fiú akit alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy fiú akit alig ismertem, mindketten kollégisták vagyunk. Egy hét sem telt el de feljött hozzám beszélgetni, kettesben voltunk a szobába (? ) 15/l

Figyelt kérdés
akkor csókolóztam először, ő többet is szeretett volna de nem engedtem, olyanokat mondott hogy nagyon tetszem neki stb...kár hogy nem ismert meg előbb,hasonlók... és megbeszéltük hogy másnap csak beszélgetni fogunk hogy jobban megismerjük egymást..erre közölte hogy még sem akar tőlem semmit.. és ki tudja ezt még kivel csinálta meg... nem tudom, de nekem azóta is tetszik, megbeszéltük hogy nem leszünk rosszban. szoktunk hülyülni.. de ebből még lehet valami? a mostani fiúk miért ilyenek? :(

2014. szept. 19. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv 2014-ben. De legalább volt eszed.
2014. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
a mostani lányok m ilyenek? egyből csók, aztán majd ismerkedsz...
2014. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
swag b*zik éve lesz ez is
2014. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Már szégyenlem hogy fiú vagyok(16).

Osztálytársaimnál is csak azt látom, hogy fú de jó csaj meg hogy mekkora a melle. Ki a sz*rt érdekel, én mindig is a belsőt néztem, és nem a külsőt. Nem akart az többet, szerintem. Aztán ki tudja

2014. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem még ennyire soha sem tetszett senki, nem tudtam ellenállni,és szerintem más is így tett volna. és én még ilyen fiúval nem találkoztam, mint az utolsó:D ilyen nem is hiszem hogy létezik
2014. szept. 19. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszott veled. Aztán rájött, hogy ilyen könnyen nem kap meg. Úgy érzem, hogy könnyen feladta. L
2014. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-es bar tobben gondolnak igy
2014. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak meg akart dugni.
2014. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!