Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztetek hasonlót? Fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek hasonlót? Fog változni vajon?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány, akibe szerelmes lettem. Nem volt kölcsönös és igazából ezt így el is fogadtam. De az a lány nagyon csúnyán bánt velem később és teljesen összetörte a szívem, többszörösen is. Nem megyek bele a részletekbe, mert nem érdekes, hogy mit tett. Egyébként is érzékenyebb fajta vagyok.


A probléma inkább ez: azóta úgy érzem, hogy képtelen vagyok... szeretni. Egyszerűen nem érzek mást, mint ürességet. Ha ránézek egy csinos nőre, esetleg azt gondolom, hogy hmm, de jól néz ki, vagy ha egy kedves lánnyal beszélek, akkor esetleg megjegyzem magamnak, hogy de aranyos... de úgy érzem, képtelen lennék bárkit is szeretni. Teljesen közömbös most nekem minden nő ilyen tekintetben. (nem, nem mozdultam a másik irányba)

Ma összefutottam vele és egy haverommal és igazából el tudtunk cseverészni, meg egyébként is egy helyre járunk, szóval fogom sokat látni még. Nem érzek haragot, vagy gyűlöletet... csak hatalmas ürességet... és pont ez zavar. Mert ha gyűlölet, vagy harag lenne bennem, azt érteném. De nincs SEMMI.


Valószínűleg ha előttem állna "álmaim nője", akkor sem lennék képes bármit érezni. :\


Volt már valaki hasonló helyzetben? Elmúlt? Vagy így maradok örökre?



2014. szept. 19. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

röviden 1 évem meséje,csak hogy érezd magad jobban.

1 éves kapcsolat-barátnő megcsal 1 éjszaka alatt 10 sráccal egy buliban,aztán még párral később,és kiderült,hogy korábban is megcsalt-szakít velem,felháborodik,hogy én mennyire rossz voltam-aztán összejön egy csajjal-később pedig lesz barátnőm-ő pedig összejön egy féreggel akit a barátomnak gondoltam,de most már látom,hogy meg is érdemlik egymást.

2014. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem maradsz így örökre, csak még fel kell dolgoznod, hogy "összetört a szíved". Ez az üresség gondolom most a depis hangulatod miatt is van, de idővel javulni fog, csak tényleg adj magadnak időt rá.

Amúgy hány éves vagy? Mert szerintem még elég fiatal, úgyhogy biztos rád fog találni majd még a Szerelem. :)

2014. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanigy erzek ,csak en lany vagyok.... Tanacsot adni sajnos nem tudok ,en is keresem a modot ,hogy valtozzon a helyzet..
2014. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
23 vagyok... és ilyet még nem éreztem. :\
2014. szept. 19. 22:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem épp tegnap történt az eset, hanem legalább egy hónapja.
2014. szept. 19. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Most már akkor ezt is megtapasztaltad, de ne add fel a reményt! Változni fog, csak időre van szükséged! Próbálj másra fókuszálni, haverokkal lenni, szórakozni, kikapcsolódni, dolgozni/tanulni, valami - esetleg új - hobbival foglalkozni, stb. Aztán majd jobban leszel és jön magától minden, ha találkozol egy olyan lánnyal, aki megfog. :)
2014. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: Már egy hónapja? Ugyan! :D Az az egy hónap egyáltalán nem sok idő, ennél azért többre van ilyen esetben szükség! De akkor is jobb lesz később...
2014. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz. Köszönöm! :)
2014. szept. 19. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak egy srác miatt.

Eléggé nehezen engedek közel magamhoz embereket, ő olyan szinten összetört, hogy el sem tudom mondani.

Ugyanez a helyzet mint nálad. Ráadásul eléggé sokszor is látom, persze előtte mutatom, hogy mennyire lesz.rom már, de elmondhatatlan.


Amúgy keress egy lány barátot, akiben 100%-ig meg tudsz bízni, mert ez talán visszaadja a hitedet a csajokban, és után tovább tudsz lépni. Nekem is van egy fiú barátom, aki nagyon sokat segít. Egy darabig még talán ez lesz, de fel a fejjel, tudod, semmi sem tart örökké! ;) :)

2014. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: na azt még egyszer nem! Nem barátkozok lányokkal! Abból jó nem sül ki. Másrészt nem fair búfelejtőnek használni a másikat. Volt, aki velem tette ezt. Hát szarul esett, hogy később sosem keresett és nem a barátjának tekintett, csak búfelejtőnek.
2014. szept. 20. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!