Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kezdeményezzen? Annyira bejön, és annyira féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés
Van az iskolában egy srác, aki nagyon tetszik. És párszor volt olyan, hogy közel volt, és mosolyogtunk egymásra, és láttam néhányszor, hogy a távolból is néz. És tudom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy belsőre is tetszeni fog, de annyira szeretném megismerni. Viszont van egy lány, akivel látom, hogy jóban van. Egyszer láttam, hogy együtt nevettek, meg beszélgetnek. És tudom, hogy ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy tetszik neki a lány, de annyira féltékeny vagyok. Szóval mit tegyek, hogy valahogy elérjem, hogy beszélgetésbe elegyedjünk, anélkül, hogy hülyét csinálnék magamból? A srác 17 éves, én lassan 16 leszek.
2014. szept. 19. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, és nem lehangolni akarlak, de ha mosolyogtok is egymásra, akkor nem igazán értem, miért nem kezdeményez. Szerintem két eset lehetséges: vagy nem érdekled, vagy pont azért kerül, mert "fél", és mert te többet jelentesz neki, mint az a másik lány, tehát nagyobb a vesztenivalója is. Találj ki valami indokot, amivel megszólíthatod, nem tudja-e, hol van ez és ez stb., ebben nincs semmi ciki, és ha úgy van, akkor valószínűleg ő is venni fogja a lapot. Ha mégsem, vagy azt látod, hogy félénkebb típus, akkor folytasd te a beszélgetést, max. ha abszolút nem érdeklődik irántad, akkor hagyod a francba.
2014. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pasik szinte minden csajt megnéznek. Ha valakivel dumálnak, az nem egyből szexet jelent. Bár sok esetben, csak a csajon múlik. Ha veled nem keresi a társaságot, akkor csak egy vagy a sok közül. Semmit se mond neki.
2014. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mosolyog: a pasik 100-nőből 85-re mosolyognak, mert így érzik természetesnek.
2014. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj egy újabb szép fiú, aki tudja, hogy bármelyik csajt megfarkalhatja, csak, mert helyes -.-
2014. szept. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Egyáltalán nem az a szép fiú fajta, sőt...
2014. szept. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!