Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigyek valamit ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek valamit ajándékba a szüleinek?

Figyelt kérdés
Messze lakik a barátom, családi kiruccanás alkalmából tudnánk találkozni, de csak egy két órára. Ezelőtt csak öt percre találkoztam a szüleivel, de most is fogok valószínű. Vegyek nekik valamit? Vagy az csak akkor szokás ha hosszabb távra megyek?
2014. szept. 19. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzájuk mész 1-2 órára, akkor valami nagyon-nagyon apróságot vihetsz, de semmi/senki nem követeli ezt meg. Csak egy gesztus. Utána lehet megkedvelnek, vagy biztosan örülni fognak neki. Ha nem mész hozzájuk, hanem a faluban/városban találkoztok (és esetleg ott is vannak a szülei), akkor teljesen fölösleges szerintem.
2014. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bemegyek hozzájuk. :)
2014. szept. 19. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már dugni mész, akkor kéne, ha nem, akkor elég a sok mosoly. De abból rengeteg, hogy kifejezed, mégis kedvled az illetőt.
2014. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor valami apróságot vihetsz nekik. Mondjuk valami sütit mondjuk, vagy mittudom én, valami ehető iható dolgot. Bort például (persze akkor bort ne, ha nem vagy 17-18 éves :D). A szándék a fontos.
2014. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szándék a fontos: hiába cipelsz nekik 2 liter tokaji bort, ha mégse fekszel vele. Ha meg mégis, akkor ráérsz még elhalmozni őket, majd ha náluk is alszol néha-néha. Addig sztem felesleges. Én csak akkor vittem, ha maradtam is. De azt szépen fogadták, és szinte meg is ágyaztak. Nem szó szerint, de szavakkal igen, áldást adtak mindenre.
2014. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!