Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujra bele szerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy fiu aki mult evben szakitott velem.Nem tudtak a szuleink hogy egyutt vagyunk es ezert nem talalkoztunk.Rzen az even viszont egyre tobbet nezem,es ujra elkezdtem szeretni....Nagyon hianyzik. De o is szokott engem nezni.Nagyon szeretnem ha o megint csak az enyem lenne.Csak lehet hogy egy baratnoje:-(


Mitcsinaljak most?

Koszonom a valaszokat!



2014. szept. 20. 07:40
 1/3 anonim válasza:

Lehetséges. Könnyen ki tudod ezt deríteni, ha odamész hozzá, és elkezdesz vele beszélgetni. Figyeled

A reakcióit, próbálj eljutni a van barátnőd? Témáig. Ahogy viselkedik, úgy érez.

2014. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar probaltam odamenni hozza,de mindig a barataival van.En meg csak azt akarom hogy csak o hallja.
2014. szept. 20. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd jön egy másik fiú, aki téged akar. Várd ki türelemmel. És ne menjél olyan fiú után, aki szakított veled, és nem akar téged. Legyél önérzetes.
2014. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!