Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom azt, hogy a huszonéves srácok közül rengetegen töketlenek és céltalanok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem. :/

Persze kivétel mindig van.


Van egy 20 éves fiú, akivel beszélgetek, de hiába istápolom. Önbizalomhiányos. Pedig egy nagyon értékes személyiség.

2014. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ebben lehet valami... de azért az okait is gondold át és meg fogod érteni. Rengeteg minden nem úgy működik manapság, mint kéne. A média pl. egészen biztos, hogy hatalmas szerepet játszik ebben az önbizalomhiányban és a töketlenségben. A céltalanság pedig betudható az ország helyzetének... nem túl motiváló egy környezet, talán ebben egyet értünk.
2014. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok tele céllal, pedig néha jobb lenne csak ülni. De ha a céljaimat megvalósítom akkor nagyon sok gondom nem lesz az életeben :) Csak az a gáz hogy max haverokra van időm akkor is csak hétvégén , barátnő nem játszik most az életemben.
2014. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondanám, inkább csak a lehetőségek hiánya teszi. Széttanultam én is magam és rakás célom van, de nem olyan egyszerű ismeretség, rokonság nélkül érvényesülni ma. Meg a fizetések...:)
2014. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbben közülük olyan problémákkal küzdenek, amik orvosi esetnek számítanak. Segítségre van szükségük, nem arra, hogy valami nagyképű tyúk töketlennek nevezze őket. Gondolkodj el ezen egy kicsit.
2014. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem határozott céljaim vannak, és teszek is értük!


Bár van egy kis önbizalomhiányom; szeretethiány miatt.

23F

2014. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

ez általános modern társadalmi jelenség, a férfiak és nők közt kisebb ma a különbség.

másrészt sok egyéni oka is lehet.

harmadrsézt valóban közrejátszik a gazdaság és a politika.


például egy átlag magyar srác aki 0 nevelést kap a szüleitől, minden lány lekoptatja és semmi pénze nincs alfahímmé válni, nem lesz olyan, ami vonzó a lányok körében.

ezeknek a srácoknak pont az a problémája, hogy senki sem érti őket és senki sem foglalkozik velük, furcsa is lenne ha pont egy lány fektetne energiát beléjük.


míg egy lánnyal szemben sokkal másabbak az elvárások.

mellesleg a feministáknak pont ez volt a célja, ők biztos örülnek neki.


--


a médiának semmi köze az önbizalomhoz, csak divatos mindent a médiára kenni, mert egyszerűbb mint beismerni, hogy valaki rossz szülő/barát.


"A legtöbben közülük olyan problémákkal küzdenek, amik orvosi esetnek számítanak. Segítségre van szükségük, nem arra, hogy valami nagyképű tyúk töketlennek nevezze őket. Gondolkodj el ezen egy kicsit."


ebben is van igazság, de egyrészt magyarországon még nem csengett le a feminizmus, másrészt meg a válság sem.

a férfi lát soha sem tartozott a kényelmes fajták közé, a férfi dolga hogy küzdjön, a gyenge meg elhulljon.

2014. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: De a médiából árad mindenhonnan, hogy így és így kell kinézned, különben nem vagy trendi. Ha pedig nem vagy trendi, egy átlagos lánynak nem fogsz kelleni. :) Én mondjuk soha nem is akartam a "trendi" emberek közé tartozni, mert szerintem nevetséges a divatot követni, de a nagy többségnek ez igenis komoly probléma.
2014. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, számtalan oka lehet, többek között a másik oldal elvárásai.
2014. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És a lányokkal szemben nincsenek elvárások? Nem ugyanabban a világban élnek? Rájuk nem hat a média sem?
2014. szept. 20. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!