Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokszor gondolok a halálra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor gondolok a halálra és kívánom azt, hogy bárcsak meghalnék, előbb utóbb be fog következni?

Figyelt kérdés
egy nagyon ocsmány szerencsétlen gyerek vagyok,pocsék az arcom,kigyúrni magam semennyire nem sikerült,soha nem volt barátnőm,igazából már nem érdekel az ég egy adta világon semmi,így gyakran gondolok arra,hogy bárcsak meghalnék végre és véget érne ez az egész szenvedés,ennél úgyis csak jobb életem lehetne.kétszer már nagyon közel voltam a halálhoz,de valami csoda folytán még sem haltam meg,pedig bárcsak meghaltam volna akkor és ez a sok rossz mind semmis lenne,meg nem történt,nem élnék és nem is bánnám,mert egy kis csepp öröm sem volt még egész eddigi életemben.
2014. szept. 20. 11:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
tehát be lehet ezt vonzani vagy pont ellentétest hatást érek el vele?
2014. szept. 20. 11:27
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki meghal, úgyhogy jah.
2014. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha sajnaltattod magad nem mesz sokra! Az eletben kuzdeni kell nem feladni!
2014. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
inkább szedd össze magad, és kezdj el foglalkozni valamivel. hobbi, sport... tanuld meg értékelni az életet, és élvezni. nem csak bnőzésből áll az élet.
2014. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem,én nem akarok tovább küzdeni,nincs miért.Eleget küzdettem már eredmény nélkül.Pihenni akarok végre.
2014. szept. 20. 11:33
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha nem gondolsz rá sokszor, előbb-utóbb akkor is meghalsz.
2014. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"tehát be lehet ezt vonzani vagy pont ellentétest hatást érek el vele?"


Ja, meglenne az örök élet titka. :D

2014. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Es miert kuzdottel amit nem sikerult elerned? Hany eves vagy?
2014. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor pihenj. szívj el egy jointot, vagy többet. és szarj rá a világra. nem kell hozzá meghalni feltétlen
2014. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagy célom volt,hogy izmos testem lesz és végre tetszeni fogok a lányoknak...semmi eredmény,csak egy löttyedt szarzsák.
2014. szept. 20. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!