Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányokból is néha előjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokból is néha előjön az anyai ösztön?

Figyelt kérdés

Újabban gyakrabban szeretek arról álmodozni, hogy kisbabám lesz, meg férjem, szeretem a babaruhákat nézegetni, hasonlók.

Persze még nem szeretnék gyereket:D

Más lányokkal is van ilyen?

16L



2014. szept. 20. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
hát a te korodban nem sokan vannak így, a legtöbben irtóznak még a gondolattól is. pedig ha így haladunk, lassan elfogy a magyar :/
2014. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

En is egyszer szeretnek gyereket

Csak ahhoz egy jo pasi is krne,meg nem szeretnem hogy rossz vilagban eljen majd,

2014. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek: fogságban még az állatok se szívesen szaporodnak.


Kérdező, más korosztály vagyunk, de ismerek pár lányt, akik már elég korán gyerekekről álmodoztak. Nem voltak sokan, de akadtak. Van, akinek azóta már van gyereke, van, akinek azóta sem.

2014. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez természetes igen. Azután majd jön a realitás: egyedül a gyerekkel, pasi sehol, a pasiknak meg csak szexre kellesz mert a gyerekes anyákat nagyon kevesen vállalják be.
2014. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez csodálatos dolog. Nekem is van egy ilyen lány ismerősm kérdező, pont korod beli, akire detto ráillik a kérdés :D
2014. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. aki lepontozott, annak nem jár a keksz!
2014. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hú, igen. Nekem is eszembe jutott a napokban. Olyan jó érzés, hogy később majd belőlem is kialakulhat egy új ember.
2014. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam vele 10 évesen és még most is 18 évesen..

De mikor olyan cukiik..én nagyon szeretem őket dajkálni,édesgetni,és szeretem hogy vigyázni kell rájuk mert kis törékenyek..:D

A minap olyan cuki kiscsajos bikiniket láttam,kisbabáknak..hát elájultam milyen rohadttul édes volt :D


Én is szoktam azon elmélkedni elég sokat,hogy na majd én igy fogom nevelni,ha lány lesz,mindent megadok neki,hogy ő legyen a legcukibb kiscsaj,meg mi lesz a neve..:)

2014. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen. Pedig 12-16 éves lázadó korszakomban egyáltalán nem akartam gyereket, aztán 16-17 éves koromban valahogy bekattant valami, és már ott tartok, hogy a Tescoban mindig a babaruhánál kötök ki.
2014. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha 25 éves korod előtt gyereked lesz,annak jó vége nem lesz.

Előbb tanulj,építsd a jövődet!

Ne egy álomképbe ringatózz!

2014. szept. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!