Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha részegen szerelmet vallottam facebookon?

Figyelt kérdés
Eléggé nagy szégyen az is hogy pont facebookon tettem meg. Ráadásul az a lány igen jó barátom 5 éve. Jelenleg nem tudom mit tegyek mert konkrétan nem azt írtam meg neki hogy szerelmes vagyok belé. Hanem nagy betűkkel vagy tízszer elküldtem neki azt az üzenetet hogy szeretlek. Kettő kérdőjelet és egy mosolygós smileyt kaptam tőle erre. Nem tudom mit írjak neki most. Elképzelésem sincs hogy magyarázzam ki magam. Légyszíves segítsetek.

2014. szept. 20. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit ne csinálj. Tudta, hogy részeg vagy?
2014. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyet mindenki csinál. Aztán mindenki megbánja. Amúgy fa-szagyereknek tűnsz szerintem bejössz a csajnak.
2014. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem tudta hogy részeg vagy.

ird meg neki hogy sajnálod ha hülyét csináltál magadból de részeg voltál.ied azt is hogy nem emlékszel mindenre ugyhogy ha esetleg megbàntottad akkor bocsánatot kérsz.

2014. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írd*
2014. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
mondd meg neki h reszeg voltal
2014. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2014. szept. 20. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy tegnap kicsit berúgtál és ennek hatására sikerült hülyét csinálni magadból, de reméled, hogy nem haragszik :)

Amúgy tényleg szereted? Mert azért ez egy nagy lehetőség, hogy a lány elgondolkodjon a dolgon, akkor is, ha nem pont így akartad tudatni vele. Lehet, hogy neki is bejössz. Úgyhogy a legrosszabb, ha letagadod, hogy tetszik, vagy azt mondod, hogy áá, egyáltalán nem jön be, mint nő, mert akkor örökre elvágtad magad.

2014. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy részeg voltál/elvették a telefonod vagy valami hasonló. Én minden héten kapok ilyeneket, meg sem lepődök már...
2014. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak annyit írj, hogy részeg voltál, ezért küldted el tízszer. :)
2018. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez egy cirka 3 éves kérdés. :D
2018. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!