Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, akit teljes szívemből szeretek?

Figyelt kérdés
Nem segít semmi és senki elfeledtetni Őt.Mindenben őt látom és nem tudom elviselni a hiányát.Mit tegyek?

2014. szept. 20. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dettó...
2014. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj bele valami olyanba, amit szívből akarsz csinálni. Kitűnő elterelő. A siker hatása leírhatatlan.
2014. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Foglald le magad.Dolgozz napi 8 órát, sportolj napi 2órát, és meglátod, nem lesz se időd, se energiád rágondolni.
2014. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sportolok,próbálom lekötni magam.De egyszerűen nem vagyok képes elfelejteni és úgy érzem már megőrülök. Nem hiszem hogy tudnék mást szeretni többet,senki se volt még ilyen hatással rám,mint Ő :/
2014. szept. 20. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezen csak az idő segít. Nagyon-nagyon hosszú idő. Próbáld meg túltenni magad rajta. Tudom, hogy nehéz, de nem élhetsz örökké fájdalomban.
2014. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz mással látni, látni.. hogy nélkülem is boldog.Abban is kételkedem,hogy idővel ez jobb lesz.. Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 20. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok... tényleg mindent kipróbáltam, és még mindig nem tudom elfelejteni a volt barátom... én is kezdek megőrülni,mert hónapok óta így vagyok.. :/

Kitartást!:)

2014. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogyha igazán szeretsz valakit, akkor azt akarod, hogy boldog legyen, még ha nem is veled. Tudom én, hogy nagyon fájdalmas. De próbálj meg túllépni rajta, foglalkozz mással, fáraszd ki magad. Találkozz barátnőkkel, beszéld ki magadból, akár ha egyedül vagy, ordítsd ki magadból, hogy utálod ezt a helyzetet, engedd meg magadnak, hogy fájjon egy ideig, és lépj tovább. Hidd el pár év múlva már lehet, hogy mással leszel, és nem fog annyira fájni.
2014. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Több kapcsolatom volt már,de senkinél nem éreztem ilyet,mint nála.Akármit csinálok csak ideig óráig bírok kikapcsolni,hiába fárasztom le magam akkor is.Nagyon hiányzik és bármiről eszembe jut.Rossz látni párokat az utcán,sok emlék hozzá fűz.
2014. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!