Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek meg egy pasit, hogy akar-e valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég már csókolóztunk egy buliba, de akkor mindkettőnk eléggé pityókás volt, de legalább emlékszünk rá. Azóta ír nekem Facebook-on, meg bókolni is szokott, de még nem hívott el sehova. Akarhat valamit ? Már nem bírom a tétlenkedést , hogy most mivan, én rákérdeznék szívesen de nem merek.
2014. szept. 20. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
"Jenő! Akarsz tőlem valamit vagy sem?"
2014. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél nyíltan rákérdezni akkor tereld olyan irányba a témát, mint szórakozás, parkban sétálás, kávézó, teázó, cukrászda. Erről be kellene ugrani neki, hogy jó lenne, ha elhívna valahova. Bár ez csak egy tipp, de ha elég sokat beszélsz róla akkor lehet előbb utóbb leesik neki.
2014. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nyíltan megmondanám neki,hogy szívesen találkoznék vele,ha ráér és szeretné.Nincs vesztenivalód igazából.
2014. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!