Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek? Fontos! (Hosszan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek? Fontos! (Hosszan lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az a helyzet hogy az édesanyám elég sokat iszik (alkoholt) és ezt én szégyenlem nagyon ez kihat a magánéletemre is mert nekem kinos.

Nem arrol van szó hogy azert zavar mert minden pénzt eliszik mert jó telefonom van, drága cipöm, jó ruhaim...stb hanem az hogyha osszejövok egy lánnyal és megismeri anyámat és valahogy megtudja hogy piázik én többet a szemébe nem tunák nézni a lánynak.és ezért is akarok csak akkor komoly kapcsolatot amikor külön költözök.pedig van egy pár csaj akinek bejövök járna velem de nem reagálok ez miatt.


Szoval lányok ha megtunátok hogy a barátotok anya ilyen mit szolnátok/csinálnátok?


És szerintetek ez normális hogy ez miatt várok a komoly kapcsolattal?

(Volt már csjom szuz se vagyok csak a hosszú kapcsolatoktol félek ez miatt)

Légyszi normális válaszokat nekem ez nagyon fontos! :) köszi


18f


2014. szept. 20. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Kort es nemet is irjatok légyszi! :)
2014. szept. 20. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tunná a szemébe nézni? :D
2014. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bujj el! -.-
2014. szept. 20. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha összejössz egy lánnyal, akkor nem rögtön az első dolgod, hogy bemutasd az anyukádnak, ugye? Nálunk ez 3-4 hónap után szokott jönni. Ha valaki összejön veled, mert szeret, és már együtt vagyok egy ideje, akkor fel tudja majd dolgozni.. jobb esetben. Ha pedig ezzel együtt nem fogad el TÉGED /mert ugyebár nem te iszol, hanem édesanyád, amiről te nem tehetsz/, akkor nem is baj, ha szétváltok.

Ha megtudnám, hogy a barátom anyja ilyen, nem a barátomat ítélném el és ha tényleg szeretném, akkor valószínűleg emiatt nem hagynám el.

Kevésbé empatikus lányok emiatt esetleg szakíthatnak veled, szóval én megértem, hogy emiatt vársz.

18L

2014. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!