Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre talalhatok egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre talalhatok egyszer partnert vajon?

Figyelt kérdés

Egy csaj keresnek,akit elvinnek kirandulni,ekszert venni neki,ki szolgalni es kenyeztetni szeretnem.Szexet nem kerek...Kulfoldi vagyok de meg van az okom miert magyar oldslon vagyok fent.

Talaltam mar itt olyan lanyt,de mind azt mondta,hogy legyen szex is...Belementem,de sose jutottunk el odaig,hogy talalkozzunk.Egy olyan csaj kellene persze akinek nincs el eresztve anyagikag persze.Kenyeztetest adnek csak azert,hogy vegre tudjam milyen lany kozelben lenni :) Valaha el erem,hogy egy csaj el vallaljon.Nem nagyon erdekel,hogy nez ki,csak ne legyen oreg nagyon :D



2014. szept. 20. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pontosan mi bajod van? Impotens vagy?
2014. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt elvárod hogy a nőnek senkije ne legyen melletted, vagy felőled szexelhet mással nyugodtan? Mert ha szexelhet, akkor szerintem biztos sokan jelentkeznének. Azt viszont senkitől sem várhatod el, hogy kizárólag veled legyen, de nem elégíted ki.

Esetleg adj fel hirdetést: impotens/szexuálisan inaktív hölgyet keresek.

Sok sikert.

2014. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
felre ertettetek :D csak par naprol lenne szo :D es nem vagyok impotens
2014. szept. 20. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Kicsit férre ertheto a dolog szexet nem akarsz de kenyeztetni akarod ket ezt hogy gondolod?? Tarskereson probalkozz!!!
2014. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ok.Tarskereso....Kicsi a kukim es ronda.Nem akarom meg mutatni.
2014. szept. 20. 16:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat azert egy kisonbizalmad legyen jo,tarkereson talalsz olyan noket akik szerintem megneznek es biztos jokat mondananak rola az hogy kicsi az sosem baj kicsi de pajkos! Onbizalmat szerezz beszelgess tarkereson nokkel s ne csak a penzeddel hodisd oket hanem beszeddel aki megszeret az ugy fog elfogadni ahogy vagy!!
2014. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engem senki sem fogadhat el.Normalisan nem lesz baratnom soha!!!!
2014. szept. 20. 17:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor soha nem fogsz!!
2014. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nagyon el lehetsz keseredve...szerintem ilyen nincs is. ennyire senki sem lehet undorító hogy így kelljen keresnie lány társaságot pár napra.

"Kulfoldi vagyok de meg van az okom miert magyar oldslon vagyok fent. "

mi az ok?

2014. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az titok.
2014. szept. 28. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!