Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes az ember tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes az ember tényleg nincs étvágya? Nektek volt már ilyenetek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha viszonzatlan a dolog, akkor inkább.

Semmi életkedvem nincs enni olyankor, csak akkor, amikor már tényleg fáj a hasam, de ugye akkor már késő...

2014. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted?
2014. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

tényleg.

én nem tudok se enni, se aludni, se gondolkodni olyankor:)

2014. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Személyfüggõ
2014. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem szerettem senkit még :) de biztos nekik korgott a hasuk értem,milyen cuki.
2014. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, előfordulhat, de inkább a gyomorideg meg az izgatottság miatt nem kívánsz enni, pedig tudod, h kéne.
2014. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem tudtam enni, továbbá gondolkodni sem, ugyanis mindig a fiún járt az eszem. Egyetlen egy film sem kötött le, mindig elkalandoztam. Mindez valószínűleg az izgatottságnak volt betudható, ahogy előttem is említették. :)

20/L

2014. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez szokott lenni.
2014. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmi bánatom van, nem nagyon tudok enni. De ha szerelmes vagy, akkor a csókolózástól/szextől, programoktól, szívverésed gyorsulásától gyorsul az anyagcseréd is, és eszel, mert boldog vagy, és mert van kivel.:)
2014. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha ő nem szeret,akkor sokszor van ilyen..plusz görcsöl a gyomrod.DE ha szeret,inkább pont fordítva van..akkor nagyon boldog vagy :)
2014. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!