Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészségügyben dolgozók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészségügyben dolgozók? Tényleg sok kaland van a kórházakban? Volt már ilyenben részetek, vagy hallottatok ilyenekről? Meséltek történeteket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátom dolgozik kórházban, annak mindig van valami érdekes sztorija. Vannak viccesek és durvák is.
2014. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem dolgozom meg egeszsegugyben, de apukam ott csalta meg anyukamat. Munkatarsnovel. Aztan osszehazasodtak, a no hatasara apamnak ott kellett hagynia a korhazi mhnkajat, meet felt a no, hogy kavar masokkal is. Vegul benezte, meet ot is megcsalta tobbszor is.


Plusz, suliban figyelmeztettek, hogy gyakornokkent(fogunk ki jarni korhazba) ne dokikkal. Nem egyszer volt ra pelda, es nem volt jo vege a dolognak. Semmilyen torveny nem tiltja, de tobbnyire a doki evekig hitegeti a gyakornokot, hogy ott hagyja csaladjat, de semmi. Aztan job a depi es a tarsai.

2014. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert** munkajat**
2014. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NE kavarjunk** lol, bocsi
2014. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,elég sokoldalú és egyben érdekes Eu.dolgozonak.lenni:)
2014. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sok kaland van. Nem volt részem benne. De csak azért mert én nem akartam soha. Nem keverem a munkát a magánélettel.
2014. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy időben kórházi gondnokként dolgoztam, és munkámból kifolyólag szabad bejárásom volt a nővérszállóra is. Azokban az években bizony energiadúsan kellett táplálkoznom. :-)
2014. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En sokaig dolgoztam eu-ben, de ott egy nagyon jo osszetarto garda volt, inkabb nagyon jo baratsag alakult ki koztunk es pl. nyaron szerveztunk kozos bogracsozasokat is valamelyikunk kiskertjeben..Soha egyetlen szerelmi kapcsolat se szovodott. Egymas csaladjat is ismertuk, volt olyan kollegam akinek a felesege a baratnom lett es gyereknevelestol kezdve, receptek cserejeig mindig megbeszeltunk mindent, a mai napig tartjuk a kapcsolatot.
2014. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: mivel zártabb helyen dolgozik az ember , több a kísértés és no persze a hordott ruha is beindíthatja a fantáziát..Oda és vissza.Nem beszélve az ügyeletekről.

De a későbbi bonyodalmak megelőzése érdekében én most is azt mondom: házi nyúlra ne lőj, még ha kéznél is van...

Szóval van valóságalapja és akkor még nem beszéltünk a "betegek"irányában a történetekről...

2014. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nincs több, mint bármelyik másik munkahelyen, mindenhol vannak munkahelyi flörtök, megcsalások, meg ugye olyan emberek, akik soha nem lőnének házinyúlra.

De persze van az ismeretségi körben ápolónő-orvos házaspár, olyat is ismerek, akit felszedett a műtőorvosa. De igazából egy multinál a 12 órázó felső vezetők is ugyanúgy nyomulnak a titkárnőkre.

2016. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!