Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miattam oltozne ennyire ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam oltozne ennyire ki?

Figyelt kérdés

Szerda, csutortok es penteken esti valamilyen misek voltak, gyerekek javara ajanlottak fel, es nem volt olyan sok ember a templomban. Utana megbeszeleseink voltak, mert szervezunk most hetfore egy rendezvenyt. Van egy csaj, aki eddig is szep volt, de ezalatt a 3 nap alatt mindig nagyon ki volt oltozve. Egyik nap vilagoskek tapados nadrag volt rajta, feher bluzzal feher magassarkuval, mas nap egy lezser feher ruha fekete magassarkuval, harmadik nap pedig egy feher bluz fekete bor szoknyaval fekete magassarkuval.

Regebben probalkoztam nala, bar sikertelenul azota nagyon sokat nez engem, es tudta, hogy mindharom napon ott leszek.


2014. szept. 21. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem miattad!
2014. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor??
2014. szept. 21. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülnél, ha miattad öltözött volna ki, de (nem azért, hogy romboljam az örömödet) szerintem sem miattad csinálta.
2014. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a tobbi pasi vagy nos, vagy pedig nyomi.
2014. szept. 21. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerjük mi a hölgyet? Nem. Akkor meg miért tőlünk vársz tanácsot? 50-50% az esély rá.
2014. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy úrja megpróbáld elhívni valahova? Gondolom nem akarsz konkrétan rákérdezni, hogy miattad öltözne ki?

Szóval el kellene hívni vlhova és kiderül.

2014. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Templomba vagy ilyen helyre és eseményre kiöltözik az ember nem?Van a csajnak valakije?Ismered jól?Beszélgess vele és ha úgy látod vevő rá akkor lehet miattad és akkor elhívhatod randira vagy bármi, de az hogy jól néz ki még nem indok arra hogy miattad csinálta.Bizonyosodj meg róla!
2014. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!