Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt megtetszett Viki és udvaroltam neki két hónapon keresztül. Meg akartuk ismerni egymást. Januártól vagyunk egy pár és még a kapcsolat elején mondta hogy szerinte mi nem illünk össze, én ezt hülyeségnek tartottam, mert nem a pénz számít, hanem az hogy szeretjük egymást.


A nyáron egy hétre mentünk kirándulni le a tengerhez, említettem neki ha gondolja akkor fizesse ki a részét a szülei és jöjjön ő is velünk. (70.000ft) A szülei nem tudták ezt kifizetni, de mivel nagyon szerettem volna, hogy menjünk és szüleim is nagyon szeretik a barátnőm ezért kifizették a részét és úgy mentünk el kirándulni együtt. Azt mondtam neki, hogy ez a fél éves ajándéka és egyben a 18. szülinapi is.


Vikiről annyit, hogy még a kapcsolat elején megláttam benne azt a rengeteg szeretet, ami benne van. Semmi rosszindulat, csupa szeretet és őszinteség. Olyan mint ha direkt az elvárásaimnak teremtettek volna egy angyalt, akire mindig is vártam. Nagyon szeretjük egymást.


Neki nagyon kínos volt ez az egész kirándulás, hogy ingyen utazott, de hiába mondtam neki hogy ajándék. Nem tud arról hogy én fizettem pluszba, azt mondtam neki hogy apartman szoba és mindegy hogy 3-an vagy 4-en megyünk.


Eltelt a kirándulás, nagyon szép volt és jó.


Szüleim szóba hozták nyár végén, hogy menjünk ki 2015 nyarán egy hónapra Californiába. Van ott nekik egy nagyon jó kapcsolatuk és oda járnak ki egy két évente. Tavaly voltunk utoljára, nyáron.


Tehát. Szüleim mondták nekünk (nekem és Vikinek), hogy menjünk mindenképp velük Amerikába, ragaszkodnak hozzá. Viszont Vikinek magának kéne kifizetnie a repülőjegyet és bármennyire is kínos neki, nem tudná kifizetni a jegyet, hiába van még addig 8 hónap, a szülei felujítást akarnak a ház körül, édesapja befektet az újonnan indult (másfél éve) válalkozásába és hogy ők ezt nem engedhetik meg.


Viszont nem akarja, hogy én fizessem ki a repülőjegyet neki. Semmikép.


A harmadik pedig hogy én nem bírnám őt itthon hagyni egy hónapra úgy hogy csak üzenetben vagy Viberen keresztül beszélgetnénk.


Mi a legjobb megoldás? Győzzem le magam és hagyjam itthon, vagy oldjam meg hogy ő is jöhessen? Na de hogyan??

Kérlek, segíts!


19/F


2014. szept. 21. 22:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy pedig annak ellenére, hogy nagyon vonz Amerika itthon maradnék a barátnőmmel és a szüleim annak ellenére hogy gyengén beszélik az angolt ketten mennének csak ki.
2014. szept. 21. 22:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a nélküle utazás (egy hónap nem a világ) mind a kettesben itthonmaradás játszhat. Ha tudja, hogy a szüleid magukkal akarnak vinni akkor mondjuk az neccesebb, de ha nem, akkor mondhatod, hogy eredetileg is úgy tervezték, hogy kettesben mennek.
2014. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És ha mindketten diákmunkát vállalnátok és felesben fizetnétek az ő részét?


Ha ez nem működik, akkor menjél nélküle. 1 hónap tényleg nem a világ. Még erősíti is egy kicsit a kapcsolatotokat.

2014. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos elképzelhető az is,hogy most sem fogja elengedni magát teljesen és feszengni fog,hogy már megint ti fizetitek, vagy ingyen utazik. Főleg Amerikába. És az sajnos lehet,hogy el fogja rontani az együttléteteket. :( Engem is zavarna. Én még azt sem szeretem,ha valaki meghív moziba. Ha olyan "minőségi" időt töltenél vele, ami alatt mind2en jól érzitek egymást, akkor lehet,hogy maradni lenne érdemes,ha nem tudják megengedni.
2014. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon szerelmes lennék,itthon maradnék a szerelmemmel,mert az anyagi dolgok meg az utazgatás csak egy dolog,de érzéseket nem vásárolhatsz pénzen.Te később is megengedheted mindezt magadnak,ő viszont nem.Ha most itthagyod,az egy törés lehet az életében,ha viszed,kínos lesz neki a pénztelenség.
2014. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kínos lenne. Viszont egy par vagytok, gondolom nem veletlen, akkor osszatok meg egymással mindent.

Ha nagyon nem akarna igy menni, en a helyedben elmennek :P

17L

2014. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!