Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti ezt elviselnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ezt elviselnétek a barátnőtöktől, vagy nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Önbizalomhiányos vagyok, olvastam valahol hogy ilyenkor jó lehet felírni egy lapra a jó tulajdonságokat, mellé a rosszakat. Elkezdtem, most tartok 44 rossznál és 2 jónál, szóval elég súlyos helyzet..

Barátom persze azt mondja tökéletes vagyok és jól nézek ki és stb, de eddig nem sikerült neki hinnem :(

20 éves vagyok, egy éve vagyok vele, ő az első ember az életemben akiben tényleg megbízok, kiskoromban elég sokat bántottak és cikiztek, nagyon megmaradt, zárkózott vagyok. Próbálok változni, és nem vagyok folyton "depis", legtöbbször jókedvű vagyok, de néha kijön rajtam az önbizalomhiány miatt a rosszkedv, és akkor nagyon sok szeretetre és vigasztalásra van szükségem.

A barátom mindent megtesz értem, és tökéletes pasi szerintem, nagyon szeretem és ő is engem, de attól tartok, ehhez nem lesz örökké türelme :(

Fiúk, nektek nagy probléma egy önbizalomhiányos barátnő? Meddig tartanátok ki mellette?


2014. szept. 21. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt sokkal jobban vonzz egy önbizalomhiányos, mint a másik oldal, az egoista(ami gyakrabb).
2014. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:

nem megválaszolható a kérdés

ha szeretem a végtelenségig és tovább

2014. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Érzem hogy nagyon szeret, és mindig próbál segíteni, bókolgat, stbstb, csak néha azért el van kenődve, hogy nincs nagy hatással rám a segítsége :( Én meg nem tudom, hogy mutathatnám ki neki, hogy rengeteget jelent hogy támogat. Attól félek, hogy feleslegesnek fogja magát érezni, néha ő se túl magabiztos.
2014. szept. 21. 23:02
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a fiunak kéne önbizalmat adnia neked...:D
2014. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
annyi a lényeg hogy ne mondogasd a hibáid hanem a legjobb formádat mutasd, de ha megvannak hogy mika rosszak benned az már jó, most változtass ezeken, javits! :D és jobb leszel, buliban pl egy két sör vagy egyéb pia ellazít és nyitottabb leszel, én is hasonló voltam mint te csak srácban de mára már totál jó vagyok, csak ne panaszkodj hanem javits magadon, rossz a stílusod, válts, rossz a hajad, fodrász, uj sampon befesteni stb, dagi vagy, sportolj és diétázz :D nincs lehetetlen csak tehetetlen, és nem vagy annyira rosz ha van 1 ha csak 1 élő emberi egyed aki vonzónak talál :) legrosszabb esetben go a pszichologushoz de szerintem nélküle is menne, és van egy rakat ember, nő ,aki kiskorában atom csúnya volt de mára már gyönyörű :) szóval ne parázz, de ha mindig magadat ócsárolod akkor ezt te is elhiszed és barátod is, de ha jókat mondogatsz hogy mennyire jó vagyok meg hogy hű de menő vagyok, még ha senki nem is hallja akkor is tudat alatt elhiszed :) és tényleg az leszel, és nem kell mindenkit így magadat sem nagyító alá venni :) ha szerenél erről beszélni írj, de egy dolog nélkül nem fog menni a változás ha nem vagy nyitott ezekre amiket leírtam és a változásra :) hajrá és menni fog csak előre :) 20/f
2014. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem az ilyen lányokat, mert könnyebb vele A-ból B-be jutni (elfogad mindent). Persze azért mondja ki a véleményét! A másik legfontosabb dolog, hogy az önbizalma miatt nagyon kötődik "hozzám", így szinte 0% az esélye h megcsaljon... Mivel én se vagyok tul gyakran a társaság közepe (gondolom egy ilyen lány se többször), ezért ezt jobban (hacsak nem teljesen) el is fogadja.


Persze a másik oldalnak is megvannak a maga előnyei, hisz segít a programok/jövő tervezésében, beleadja a saját ötleteit véleményét, többet is mond a kelleténél. Ugyanakkor ennek ugyanugy megvannak a hátrányai, tehát ami a előnye az a hátránya.


Pl. a Te eseted sokkal kiszámíthatóbb, stabilabb kapcsolat, ezért is tűnik jobbnak.


Nem hinném hogy emiatt dobna a pasid... azt se hiszem h dobna egyáltalán valamiért.


Sok sikert! :D

2014. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Számomra ez egyáltalán nem jelentene problémát, viszont állandóan azon lennék, hogy változtathassak a helyzeten és növeljem az önbizalmát :) Egyébként, ami a legfontosabb: ha valakit szeretsz, akkor azt hibáival és gyengeségeivel együtt is elfogadod. Szerintem emiatt nem kell aggódnód, inkább örülj annak, hogy ilyen barátod van.
2014. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok, itt persze írják hogy nem baj hogy ha ilyen vagy csak lyuk legyen rajtad :D de igazából tudom hogy neked baj ez nem a srácoknak mert nem tudsz teljesen önmagad lenni pl társaságokban stb ami totál sz4r :( és ezért tényleg hajrá és változásra fel :D , amugy még az is jó ha olyanokat csinálsz amiket amugy nem akarnál amikhez nem lenne önbizalmad hogy kicsit kikerülj a saját kis biztonsági zónádból :) pl beszélgess idegenekkel a buszon, amikor csak egyedül vagy akár csak egy öreg nénivel , hidd el utána tök jó érzés lesz hogy na ezt is mertem , ilyen is tudok lenni :) persze ez bármi lehet nem tudom mi az ami a konfort zónádból kívül esik :D
2014. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én nagyon örülök, hogy ilyen :)

Amin tudok, azon nyilván igyekszem változtatni. De olyan bajom van sok, amin nem tudok :( Pl túl kicsinek látom a mellem, narancsbőrös vagyok, nagyok a fogaim, sok helyen vannak pattanásaim, stbstb, "belsőre" meg főleg az önbizalohiányomból eredő gondok vannak, túl félénk vagyok, szégyenlős, stb. Meg mivel ő az első akihez ennyire közel kerültem, sokszor egyszerűen nem tudom, milyen érzelmem hogy mutathatnám ki, mit szabad kimondanom és mit nem, ilyesmik. Elég nehéz... :/ persze ami olyan, azon igyekszem fejleszteni. Mozgok sokat, figyelek mit eszek, próbálok előnyösen öltözni, stb.

2014. szept. 21. 23:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Mégjóhogy van egy ilyen jófej,rendes barátod...amugy még magányos is lennél :D Deamugy neki kéne önbizalmat adnia neked hogy nőnek érezd magad stb... Ha meg ő neki se tulsok az önbizalma akkor lehet hogy csak ilyen csendes visszahúzódó emberek vagytok és az nembaaaj :D egymásra találtatok...Nefoglalkozzatok senkivel
2014. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!