Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek újra összejönni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek újra összejönni vele "barátság extrákkal kapcsolatba" azok után amik történtek? 17/l

Figyelt kérdés
Júliusban belekeveredtem egy 2barátság extrákkal" kapcsolatba az egyik barátommal/osztálytársamma. ...gondolom kitaláljátok mi történt. Nem sokra rá az egész osztály tudta. Kiakadtam, azt hittem ő mondta el mindenkinek de mint utólag kiderült nem ő volt. Akkor anno kissé leordítottam. Jött a nyári szünet, leblokkolt facen, egész nyáron nem beszéltünk. Még suliidőben a bőrét akarta menteni, hogy mondott pár dolgot ami nem volt igaz. 2 hete rámírt, nem válaszoltam, viszont szerdán átgondoltam a helyzetet és válaszoltam, szépen elmagyarázta hogy hogy történt meg hogy az egész osztály tudott róla ( egy barát elmondta egy másiknak aki egy másiknak aki az egész osztálynak). Mondhatni most beszélőviszonyba vagyunk úgy ahogy, és ma megint rám írt hogy ha akarom folytathatjuk ott ahol szünet elött abbahagytuk. Írtam hogy gondolkodnom kell. Tudom hogy meg fog várni a válasszal. A testem és a szivem ( talán mélyen legbelül nem csak a testiség van hanem egy pici érzelem is legalább annyi tutui hogy tetszik)mellette van, de az eszem ellene, félek nehogy megint mindenki megtudja, nem tudom hogy bízhatok-e benne, de tényleg akarnám folytatni ha másért nem, csak mert hiányzik a szex.

2014. szept. 21. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bolond vagy! Keres mást!
2014. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze!
2014. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Utolsó év? Akkor már kb mindegy, nem?
2014. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán. Hajrá.
2014. szept. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés, mert megint megtudja majd mindenki a srác elszólásaiból, hogy folytatjátok.... Miért nem keresel inkább olyan tapasztaltabb, az ágyban szenvedélyes pasit, aki mellett nem kéne féltened a hírneved? Ilyesmi kapcsolatot keresek most én is. Írhatsz privit, ha gondolod :-)
2014. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!