Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak? Beleszerettem a vezetési oktatómba!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Ő 42 éves családos apa. Semilyen érdeklődést nem mutatok ki iránta. Így szerintem nem is vette észre mit érzek. Kifejezetten kedvesebb velem, mint a többiekkel. Észrevettem hogy mikor becsatoljuk a biztonsági övet mindig összeér a kezünk, ezért már kétszer is megvártam míg ő bekapcsolja (én addig szöszmötöltem vele) és csak azért is odanyúl és megérint, akár egy pillanatra is. Tanfolyamon, mintha csak ketten lettünk volna. A többieknek egyszer bemutatkozott, de aztán sose szólitotta őket a nevükön, csak engem. Egy csomó kérdést is tőlem várt el, hogy tudjam. Az első vezetési órán ugye többször megfogta a kezemet miközben váltottunk. Így már nem hat rám olyan durván az érintése, mint eddig. Nem értem mi ez most. Lehet csak fellángolás, de ő az első és az utolsó gondolatom is már egy hónapja. Alig várom, hogy találkozzunk. A városban mindig az ő kocsiját keresem a szememmel. Múltkor az utolsó diákja voltam, és megálltunk egy útnál akkor már ő vitt haza engem. Sötét volt. Áthajolt az én ülésemig. Először azt hittem megakar csókolni, kicsit meg is ijedtem, de aztán egy táblát nézzet, mert megkérdeztem mit néz. Tiszta bolondnak érzem magam. Lehet ő meg nem gondol semmi rosszra, én meg olyanokat feltételezek, lehet ő is gondol rám valamilyen szinten. Ne mondjátok, hogy az összes oktató egy perverz. Ő is szokta nekem mondani, hogy "nézd milyen jó segge van a csajnak" én meg rávágom, hogy nem is. :D Így nem tudom hogy bírom ki majd az órákat vele. Főleg, ha végzünk. Már most a hétvégén is hiányzik és látni akarom.Szörnyű bevallani, de szerintem beleszerettem. Legutóbbi alkalommal még az arcomat is megsimogatta, azt hittem ott helyben elolvadok.
2014. szept. 21. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, ne tegyél tönkre egy családot.

Tök mindegy mi van, ő 42 éves és családos te meg fiatal vagy, társa 99 %, hogy nem lehetsz max szerető vagy alkalmi partner.

2014. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
apakomplexus?
2014. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes,de szerintem csak fellángolás részedről,régóta egyedül vagy,volt már pasid? Erre vágyol,hogy ilyen legyen veled egy pasi,de hidd el hosszútávon nem müködne,gondolom családos stb... Azért gondolkozz el dolgokon,gondold át.
2014. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Próbálkozz a korban hozzád illőknél.
2014. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A nyáron két fiúval ismerkedtem, de egyikkel se lett komolyabb. Vágyom a szerelemre, és tőle még ígyis többet kaptam, mint a másik két fiútól. Nem apakomplexus. Semmi bajom nincs. De félek, hogy nem tudom megállni, ha ő is többet szeretne. :( Pedig ez hosszútávon mindenkinek csak rossz lehet.
2014. szept. 21. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Csai dugna! Kis bolond vagy!


Rózsaszín köd...

2014. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

most komolyan elszomorodtam ezen.

tényleg nem éri meg ezzel a szerelemmel semmit kezdened, ebből mindenkinek csak fájdalma lenne. gondolj bele, lehet, hogy még több más lány is így érez iránta, akikkel hosszú ideig kettesben van!


próbáld meg elfelejteni, és ismerkedj fiatalabbakkal. vannak azért köztünk rendesek is :)

23F

2014. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Na most ezen mi a meglepö? Régebben én is oktattam vezetést. A csajok több mint fele dughato ilyenkor. Semmi gond! Vagy mondd meg neki, hogy bass-atok, vagy kérj másik oktatot.
2014. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet akarna, állítsd le! Nem belé vagy szerelmes, hanem abba, hogy figyelmet kapsz tőle! Ez a kérdésedből is kiderül, ahelyett, hogy a személyiségéről írtál volna, inkább azt emelted ki, mikor és hogyan tüntetett ki a figyelmével!

Hidd el, velem is volt már ilyen, hogy szinte akárkibe bele tudtam volna szeretni, ha törődött volna velem.

2014. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
59%
Lehetőleg szakítsd meg vele a kapcsolatot! Nem kellesz te hogy szétbarmolj egy családot! Ne légy önző!
2014. szept. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!