Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány akibe szerelmes vagyok letiltott facebookról és ma az apukája is volt nálunk és azt mondta hogy feljelent engem a rendőrségen zaklatásért. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Mindenki elárult! Inkább öngyilkoss leszek mint hogy börtönbe vonuljak bűnözőként. Anyám is nekem vágta az utazótáskámat hogy takarodhatok hazulról!
2014. szept. 22. 08:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Azert jo lenne tudni, hogy a zaklatas alatt mit ertesz! Mit csinaltal azzal a lannyal?
2014. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hétfő reggel sálálá.
2014. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
"akibe szerelmes vagyok letiltott facebookról" Ezek szerint ő nem szeret, hát akkor miért nem hagytad békén? Gondolhattad volna ez lesz, sőt Apuka is már megkeresett akkor nem vagy te olyan ártatlan...
2014. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Fojton irtam neki fészbúkon kértem hogy válasszoljon de megnézzte és nem irt vissza. Nem akarom hogy megerőszakoljana a SITTEN!
2014. szept. 22. 09:03
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén és nem mész a sittre.. ennyire egyszerű. Ne zaklasd. Vedd tudomásul, hogy a lány nem akar veled még szóba állni sem.

Ha nem bírsz magaddal akkor foglalkozz a helyesírásoddal.

(Folyton és nem fojton..)

2014. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem akarok élni nélkűle. De megyek a börtönbe de elöbb megölöm magam nem akarom hogy megalázanak és megeröszakoljanak. Férfiként és bűszkén halok meg, nem pedig gyilkosok és tolvajok játékszereként
2014. szept. 22. 09:10
 7/30 anonim ***** válasza:
Pedig meg fognak, de nefélj, ha ügyes vagy akkor neked is jut tömni való. Én már voltam ott és tudom mi megy. Inkább pakolj szépen, akarmit is csináltál.
2014. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Aki nem érti meg a kb 5. ilyen után hogy nem ír vissza csak megnézte, akkor annak ott is a helye. (de ezért nem fogsz "sittre" menni)
2014. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
"De megyek a börtönbe de előbb megölöm magam" Na most mész vagy mi van? Igyál egy kávét aztán értelmesen írj és hagyd békén azt a szerencsétlen lányt! Iidóta vagy a leírtak alapján!
2014. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nekem végem!


Az is bűncselekmény, ha valaki telefonon vagy személyesen kapcsolat fenntartására törekszik mással, annak akarata ellenére. Az effajta bűncselekmények elköveti egy de speciális esetben akár három évi szabadságvesztéssel is büntethetők.


három évet fogok elvesziteni az életemböl egy csaj sem fog velem szóbaállni egy játékszerrel.

2014. szept. 22. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!