Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "legyünk barátok" szöveg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "legyünk barátok" szöveg a női önzés netovábbja?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Faszik is mondják :)
2014. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
igen,de csak papucsoknál működik,a zsákmánnyal sem barátkozik az oroszlán :)) csak megeszi,én ilyen vagyok.És még vagyunk páran,férfiak.
2014. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a női 'kedves vagyok és ezért nem döngölöm földbe azzal, hogy megmondom, hogy mennyire ronda/kövér/buta/pattanásos/igénytelen/gyerekes/stb ezért tapintatosan lerázom a standard barátos dumával' netovábbja.
2014. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha azt mondjuk igen, akkor a férfi önzés netovábbja pedig az, amikor olyan csajra is rárepülnek, aki nem akar tőlük semmit. :D
2014. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
#4-es helyesbítek: Az igazi férfi önzés az az, amikor olyan csajra repül rá a pasi, aki akar tőle valamit, míg a srác csak dugásra utazik, hülyíti, megdönti és 'viszlát'-ot int.
2014. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Önzés is lehet, ha az illetőnek hizeleg hogy az aktualis pasi korbeleyeskedi vagy belezugott vagy ezidaig vele volt és nem szeretné elvesziteni, mint kedves holdudvart. De lehet szimplan gyava azt mondani, hoy az ileto tobbe szoba se johet valodi partnerkent vagy nincs ra esely, hogy az legyen belole (ez attol fugg, hogy randizasi idoszakban mondja ki vagy mar x elismeten egyutt jaros ido utan).

És van olyan is aki komolyan gondolja, ha szamara emberileg etekes nagyon a masik es igenis szeretne baratkent egesz eleteben megorizni. Ez utobbival azonban akor van gaz, ha a ferfi még szerelmes, mert akkor egy ilyen szöveg nagyon odavag, hiszen szerelmesen ki a franc akar barat lenni????:-)


Bocsánatot kérek az ékezetmentességért, de így 5-ször annyi ideig tart a gépelés és mindjárt bazárják az internetes helyet, ahol vagyok. Az igénytelen...

2014. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A "legyünk barátok" szöveg udvarias elutasítás.
2014. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak némelyek képtelenek jót feltételezni a másik emberről, és még egy jó szándékú dologba is szemétséget látnak. Szerintem ez kb. az ostobaság netovábbja.


Ha én valakinek a barátja akarok lenni, az minden, csak nem önzés, mert visszaadom azt a törődést, amit kapok.

Emellett pedig én is kaptam már barátkozós szándékot akkor, amikor én egész másra vágytam az illetőtől, de nem álltam neki hisztizni, és önzőnek nevezni a fiút, hanem próbáltam minél jobb barátja lenni.


Mellékesen megjegyzem, hogy herótom van az olyanoktól, akik felcímkéznek dolgokat, hogy "női" vagy "férfi" akármi... Ez is az ostobaság netovábbja.

2014. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hányszor hallottam ezt már férfiaktól is...:)

Aztán úgysem lett belőle még az sem, ha rajtam múlott.

2014. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy önzés, de még mindig jobb, mint áltatni, vagy megalázni. Az is előfordulhat, hogy tényleg nagyon kedvelünk valakit, de nem érzünk iránta semmit.

Amúgy férfi is mondhatja ezt.

2014. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!