Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érvek vs. Ellenérvek? Megéri-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érvek vs. Ellenérvek? Megéri-e korrektnek lenni a normálisabb lányokkal is?

Figyelt kérdés

Hadd mondjam el, hogy ez nem nyafogos kérdés. Trolloknak tolom a pizsamakocsit.


Most már nem először tapasztaltam, hogy természetesnek vette ez a lány is az érdeklődésemet, korrektségemet felé. Hónapokat dumaltunk at a neten, nagy tav miatt. Korrekt volt, igazan remek kis teremtésnek ismertem meg, de a talibol igergetes maradt csak. Ma mar nem dumalunk...ennek egy hete. Nagyon jofej voltam vele, mindig oszinten erdeklodtunk egymas fele, de egy ideje nagyon megszokta, hogy mindig visszatertem hozza, amikor mar en akartam kihatralni, mert nem lattam előrelépést ebben az egészben -> találkozóra ertem. Azt mondta, soha egy netes embertol sem kapott ennyi szeretetet, törődést, apja helyett kicsit apja is voltam (10 ev van koztunk), ezt mondta. Imádta a beszélgeteseket, de megsem találkoztunk. Nem adta meg meg csak a szamat sem ez ido alatt, meg csak facen sem jelolt be. (nem ott elek, de legalabb ennyi) :-)


Megeri legközelebb is korrektnek lenni, ha utana semmi nem lesz belole? Nem ezert voltam vele az, de remeltem, hogy ha mar olyat mondott, hogy anyujanak is megemlitett mar, akkor legalabb egy nyamvadt talalkozora kepes lett volna...voltak vitaink emiatt is, hogy akkor mi lesz ebbol? Mi ertelme minden este orakat irkalni neten, ha utana meg nem talizunk. Mindig idot kert, hogy legyek turelmes. Most meg ennyi. Bejott a suli neki es le lettem szarva...:-)


2014. szept. 24. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem kell éretlenekkel kezdeni. :) De amúgy ha meg nem leszel legközelebb is korrekt, akkor lehet elszalasztod az igazi lehetőséget.
2014. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

a lányok mind ribäncok


mindet ki kellene tenni és elmosni aztán meg betenni és levinni


menjenek a lányok a fräncba

2014. szept. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán tisztában volt vele, hogy te akarnál tőle többet is? Mert ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy csak barátkoztál vele. Amúgy meg ha 10 év van köztetek nem kislánnyal kellene próbálkoznod.
2014. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha benned felmerül, hogy ne legyél "korrekt", és azon morfondírozol, hogy nem éri meg, akkor te egyáltalán nem is vagy az legbelül, és az egész egy nagy színjáték.

Akármilyen jól is játszod magad, egy intelligensebb nő megérzi, még ha nem is jön rá, hogy mi a baj veled pontosan, csak egyszerűen ráérez, hogy nem kellene.

Velem is volt már ilyen számtalanszor. Aztán jött egy olyan, aki őszintén jószívű, jó ember, és vele egyből találkoztam, hezitálás nélkül.


Viszont, hogy a te oldaladat is nézzem, azt tanácsolom, hogy olyan szekér után sose fuss, ami nem vesz fel! Ha hiteget a találkával, akkor egyszerűen lépj tovább, és keress olyan nőt, akinél megvalósul az alábbi két dolog:

- ŐSZINTÉN tudsz korrekt lenni vele, és fel sem merül, hogy "nem éri meg" meg ilyen f$aszságok

- tényleg nyitott rád, nemcsak netes cimbinek kellesz

2014. szept. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, hogy 10 évvel fiatalabbal kezdesz?

ha 28-nál fiatalabb vagy, akkor az úgy egy vicc kb. :DDD

2014. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően a te világnézeteddel van gond: a nő még mindig nem automata, hogy belerakod a kedvességérméket, aztán előbb-utóbb kijön belőle a szex vagy a párkapcsolat. Az mutatja, hogy mennyire megjátszod magad és alapvetően nem vagy az az "aranyos-kedves-rendes srác" akinek hiszed magad, hogy itt latolgatod, hogy megéri-e, ha nem garantált, hogy p.nához jutsz tőle.


Az, hogy korretkül, kedvesen viselkedsz a másikkal alapvető emberi elvárás.


Másrészt - és ez is a megkeseredett, kificamodott "rendes srácok" egyik tipikus hibája, tök felesleges hónapokig futni egy csaj után, aki hónapokig még a számát sem adja meg.


Sokadik tipikus hiba: ha csak barátkozol, akkor csak a barátjának fog tekinteni. Ha érezteted vele, hogy többet szeretnél, akkor mérlegeli, hogy lát-e benned fantáziát, vagy kikosaraz, vagy nem. Ha "apja helyett kicsit apja is voltam" - mégis ki a bánat akarj járni az apjával?! Fujj!

2014. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Többet sem kerdezek itt. Total felreertitek. En egy jo nevelesu, korrekt, becsuletes ember vagyok. Csak elgondolkodtam, hogy jo-e ez az irany, mert ti is tudjatok, hogy az ilyen emberek johiszemuseget teljesen termeszetesnek veszik altalaban. Nem arrol van szo, hogy megjatszottam, ugyan mar. Igen tudta, hogy szeretnek talalkozni, es o is benne volt idovel. De, aztan kihatralt, mert rajott, hogy a nagy tav miatt sem mukodne, ha akarmi is lenne. Illetve azzal ervelt, hogy mi van, ha elveszne a netes varazs, mi van, ha a talin nem tudna megszolalni, nem lenne tema, vagy ha annyira megkedvelne, nehez lenne elengednie. Jo, oke, hogy 9 ev van pontosan koztunk, majdnem 10, de hulye ember az, aki a kor alapjan skatulyaz embereket. O nagyon erett lany, ezert is hianyzik igy. Nem idiota. Az apja helyett apja is voltamot, pedig o mondta, hogy mennyire csodas, ahogy szeretettel, törődéssel, oszinte erdeklodessel fordultam fele mindig, es kicsit ugy erzi, hogy erzelmileg is gondoskodtam rola. Ostoba vagy, ha fujjt irtal erre. Neki elvaltak a szulei, az apja nem torodik vele mar, csak a neveloapja max. Gondolom ezert is irta.


De tetovazott a talival, es mikor elmodta, hogy szornyen sajnalja, de nem johet letre a tali, akkor is elnezest kert, hogy nem tudja megadni nekem a szerelmet. Mert nagyon szeret, de nem szerelemmel. En pedig elfogadtam ezt persze. Szepen valtunk el. Csak hianyzik, hozzanott egymashoz a lelkunk valamelyest. Es fura, hogy mar nem beszélgetunk estenkent. Sajnos neki van egy platoi szerelme evek ota, akit nem nagyon tud elengedni, ezt tudom meg rola.

2014. szept. 24. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!