Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek miért utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

A melegek miért utálják a ribis kinézetű nőket?

Figyelt kérdés
Meg aki úgy viselkednek ?

2014. szept. 24. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudok hogy ijen utálat lenne
2014. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A ribis kinézetű nőket nem csak a melegek utálják.
2014. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom őket, sokkal inkább vicces számomra az, hogy azt hiszik, hogy az összes férfit le tudják venni a lábukról azzal, hogy kidobják a mellüket/seggüket/stb... Magamban jót szoktam nevetni azon, amikor egy csaj ezzel akar vmit elérni nálam és közben fogalma sincs róla, hogy mennyire taszít az, amit látok. :D
2014. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

A betegség az élő szervezet életfolyamatainak abnormális állapota, az egészség ellentéte, a szervezet egyensúlyának felborulása. Emberek esetében betegségnek nevezhető a test vagy az elme olyan állapota amely testi vagy lelki fájdalomban vagy valamely funkció rendellenes működésben nyilvánul meg. A betegség akadályozza az ember mindennapos tevékenységét és társas életben való részvételét.

A betegségnek szubjektív és objektív szimptómái, tünetei vannak. A szubjektív tüneteket a beteg tapasztalja (pl. fájdalom). Az objektív tüneteket külső megfigyelő (orvos) állapítja meg vizsgálómódszerek segítségével. A betegségek kialakulásának külső és belső biológiai, szociális és pszichológiai tényezői is lehetnek. A betegség lehet krónikus (hosszantartó) vagy akut (hirtelen, rövid).


Nem tudom ezek közül mi vonatkozik a melegekre.

2014. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nők szokták egymást ribizni.


Ez a nőknél egy bevett szokás.

Nem tudom evolúciósan milyen haszna van.

"Mindenki ribi csak én meg a barátnőm nem.

De a barátnőm is,csak róla a háta mögött mondok ilyeneket:D"

2014. szept. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nő lennék tuti nem ribizném a nő társaimat,olyan lealacsonyító.
2014. szept. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!