Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális erről kérdezgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális erről kérdezgetni valakit, akivel végül összejöttetek vagy ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Félénk lány vagyok és sosem vagyok benne biztos, hogy épp érdeklem-e azt a pasit, akiért odavagyok.

2 hónapja kerülgettük egymást ezzel az emberrel, és végül kiderült, hogy nagyon is tetszem neki, összejöttünk.

De most annyira érdekelne, hogy ez mégis hogyan alakult ki benne, mikortól tudta, mert annyit azért mondott, hogy az elején (bár szimpatikus voltam neki) nem gondolt ilyesmire velem kapcsolatban. Szóval csak bizonytalan vagyok benne, hogy miért engem választott (néha magamat is meglepve kicsit közvetlenebb is voltam vele), esetleg unszolásnak vette a közeledésemet és szeretném megtudni valahogyan, hogy ez valóban őszinte dolog a részéről.

Vagy nagyon gáz ilyesmit csinálni? (Azon kívül, hogy totál nincs önbizalmam, azért nem vagyok egy neurotikus p-csa:)), a látszat ellenére:))

köszi a segítséget.


2014. szept. 24. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges, viszont el kell mondjam, én végigkérdezgettem ezeket....


Nem első látásra szerelem volt a mienk, de tetszettem neki, s mióta mellettem döntött, hűségesen és odaadóan ki is tart..


Miután kikérdezgettem, úgy döntöttem, szeretem őt, s az idő majd vagy igazol, vagy nem....4 éve vagyunk együtt :)


22/N

2014. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális persze.

Én is megkérdeztem anno a páromat miután össze jöttünk, hogy mit látott meg bennem. Azt mondta, a ferde mosolyom, meg a vádlim fogta meg először. Aztán jött a személyiségem, meg hogy hasonló az érdeklődési körünk.

Nekem meg a mosolya és az izmos háta tetszett meg. Aztán a belső.


Szerintem nincs ebben semmi gáz.

2014. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd, ha érdekel, de túl sok értelmes válaszra ne számíts. Az én párom ilyenkor gödröcskékről meg őszinteségről hablatyol, meg arról, hogy szerelem első látásra. Pedig, ha jobban belegondolsz, nem olyan nagy feladat gödröcskékkel rendelkező megbízható lányt találni, úgyhogy valószínűleg van ott más is (bár az tény, hogy nagyon őszintén szoktam lehülyézni, ha valami orbitális baromságot csinál :D).

Ráadásul én épp nem szereltem őt első látásra, hanem ahogy kezdtem megismerni, ő meg nyitni felém, úgy zúgtam bele egyre jobban. Mivel félénk vagy és visszahúzódó lehet, hogy nálatok is valami ilyesmi áll fenn.


Amúgy hacsak nem totál szellemi toprongy a csávó (akkor meg mit keresel mellette?!), úgysem köpi el, hogy azért van veled, mert nincs jobb vagy mert ráakaszkodtál. Erről inkább a viselkedésük szokott árulkodni.

2014. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. mentek a zöldek is:)
2014. szept. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!