Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a pasinak, hogy tetszik és hogy továbbléphetünk?

Figyelt kérdés

már párszor találkoztunk, de a köszönésnél adott puszin kívül semmi érintkezés nem volt. jól elbeszélgetünk, fizet nekem mindent, hazakísér... már próbáltam közelebb húzódni hozzá, de akkor sem csinált semmit. pedig már nem kezdő tini (26 éves).

mit tehetnék?

a képébe vágni nem akarom :D


2014. szept. 25. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha tényleg mindent fizet meg megpuszil akkor már ő is jelzett neked, fogd meg a kezét vagy valami ilyesmi
2014. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Légy picit kezdeményezőbb te akkor, főleg ha már nem vagytok gyerekek......simogasd meg vagy fogd meg a kezét, de akár ha olyan a hangulat oda is bújhatsz hozzá vagy megcsókolhatod.

Nem érdemes mindig a férfire várni, legyél határozott és vedd kezedbe egy kicsit az irányítást, legalább addig amíg ő rá nem érez az ízére vagy egyértelmű nem lesz számára, hogy bátrabb legyen.....

2014. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is te jelezz neki mikor beszélgettek tedd a kezére a kezed vagy hajtsd a fejed a vállára mikor kísér haza :) Ha ilyen kis apróbb gesztusokat csinálsz akkor biztos veszi a lapot, eddig lehet hogy nem mert tovább lépni mert nem tudta te hogyan érzel :)
2014. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan. Ha akarna valamit, akkor lehet már lépett volna. Velem is így volt. Ő fizetett, hazakísért, mindig felhívott, közös programok, aztán kiderült, hogy csak barát vagyok neki, de azért neked egy próbát megér :) Hajrá ;)
2014. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!